Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

Úvod

Zemědělské a environmentální vědy jsou jen tak důležité jako jídlo, které jíte, oblečení, které nosíte, a voda a vzduch kolem vás. UGA College of Agricultural and Environmental Sciences shromáždila světově uznávané vědce a výjimečné studenty, aby zlepšili kvalitu a ochránili bezpečnost životních nezbytností.

CAES patří mezi nejlepší a nejuznávanější zemědělské školy v USA. Ve svých učebnách, zemědělských experimentálních stanicích a její celostátní síti kanceláří UGA Cooperative Extension se fakulta a zaměstnanci CAES věnují objevování, výuce a poskytování vědy potřebné pro zdravý život, aby v Gruzii vzkvétal.

CAES je jednou z 18 škol a vysokých škol, které tvoří University of Georgia. Malé třídy vyšší úrovně umožňují studentům snadné spojení s profesory. Studenti mohou studovat rostliny, zvířata, obchod, komunikaci, výuku, potravinářství a životní prostředí. Vysoká škola se zaměřuje na poskytování bezpečných dodávek potravin, čistého životního prostředí a lepšího života pro každého. CAES má učebny, laboratoře a zařízení v areálech UGA v Aténách, Griffin a Tifton, Georgia.

Lídři v inovacích

Jsme průkopníkem v oblasti zemědělských a ekologických inovací, abychom pečovali o naše globální ekosystémy, obohacovali naše komunity a vyzbrojovali další generaci vůdců.

Ruční učení

Bez ohledu na program máme pro naše studenty jedinečné možnosti učení ve třídě i mimo ni. CAES nabízí prvotřídní pohlcující vzdělávací zkušenosti, včetně stáží, výzkumných příležitostí a studijních programů v zahraničí. Podívejte se, kam vás může CAES zavést, a zjistěte, jak můžete v UGA odemknout svůj skutečný potenciál.

Fakta

 • 100 % studentů Drůbežářství má po absolvování zaměstnání
 • 1 ze 3 našich studentů studuje v zahraničí
 • 53 % našich studentů dostává finanční pomoc
 • #2 nejlepší zemědělská a zahradnická škola šlechtění rostlin
 • 15 zemí se studijními programy v zahraničí
 • #3 pro Agricultural Sciences v USA
 • #8 Entomologický program ve světě
 • V loňském roce naše vysoká škola poskytla studentům CAES stipendijní financování ve výši 830 000 $
 • 19 940+ absolventů v rodině CAES
 • Na základě výzkumu UGA se na trh dostalo 850 produktů; více než polovina jsou kultivary rostlin, vakcíny a zařízení, která podporují zemědělství v Georgii

Programy diverzity

Mnoho cest, jedna mise

UGA College of Agricultural and Environmental Sciences vítá studenty ze všech prostředí a ubytuje fakulty a zaměstnance po celém světě. Zavázali jsme se poskytovat inkluzivní vzdělávací prostředí pro studenty, učitele a zaměstnance ze všech prostředí a etnických skupin. Naším cílem je podporovat individuální růst a silné dovednosti budování vztahů, které našim studentům umožní efektivně přispívat a vynikat v globální společnosti.

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Místa

  • Tifton

   2356 Rainwater Rd, 31793, Tifton

   • Athens

    Cedar Street,147, 30602, Athens

    • Griffin

     1109 Experiment Street, 30223, Griffin

     Otázky