Keystone logo
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova) Magisterský program ve strojírenské technologii pro strategii a bezpečnost
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Magisterský program ve strojírenské technologii pro strategii a bezpečnost

Genoa, Itálie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* Od bezplatných po 3000 eur ročně. Kontaktujte nás a zjistěte, zda máte nárok na stipendia a výjimky.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

souhrn

STRATEGOS, mezinárodní magisterský studijní program Inženýrské technologie pro strategii a bezpečnost (MSC in Engineering/Laurea Magistrale), připravuje mladé inženýry schopné vyvíjet modely, algoritmy a simulátory, analyzovat velká data, aplikovat AI (umělou inteligenci), IA (inteligentní agenti) & Techniky strojového učení na podporu procesu strategického rozhodování. STRATEGOS kombinuje pokroky ve strojírenství s modelovacími technikami, sociálními a ekonomickými strategiemi pro řešení skutečných výzev.

Věděli jste, že

Transdisciplinární přístup STRATEGOS kombinuje inženýrství, ekonomiku a mezinárodní záležitosti založené na technologiích Bleeding Edge a poskytuje vysoce kvalifikovaný profil.

STRATEGOS je kvantitativní inženýrský magistr schopný rozvíjet také měkké dovednosti, jako je projektový management a týmová práce na konkrétních seminářích a dovednostech.

Posledních 6 měsíců magisterského programu je věnováno dokončení stáže ve velké společnosti nebo mezinárodní laboratoři, která pracuje na vývoji nových řešení skutečných problémů.

Významné společnosti jako Accenture, Ansaldo, Leonardo a Paul Wurth již potvrdily své zapojení do iniciativy STRATEGOS.

Hi-Tech malé a střední podniky potřebují k vývoji aplikací budoucnosti strategické inženýry.

Sektor obrany a vnitřní bezpečnosti se jako inteligentní města a vládní sektory velmi zajímají o strategické inženýry.

Obsah

STRATEGOS, mezinárodní magisterský studijní program Inženýrské technologie pro strategii a bezpečnost (MSC in Engineering/Laurea Magistrale), je nová iniciativa pro strategické inženýrství Univerzity v Janově, založená roku 1471 n. L. A zařazená na 1. místo v Itálii v oblasti strojírenství podle hlavního systému hodnocení. STRATEGOS podporuje kvantitativní modelování na podporu rozhodování tím, že vyvíjí novou generaci inženýrů schopných vypořádat se se strategickým myšlením a na podporu tvůrců rozhodnutí tím, že zvládne pokročilé modelování, simulaci a další umožňující technologické a vědecké oblasti.

Provozní životní cyklus inovativních systémů je obvykle poměrně dlouhý a bohatý na nejistoty a je silně ovlivněn mnoha proměnnými i budoucími scénáři, takže správný přístup k modelování a kvantitativní analýze těchto prvků je zásadní pro konečný úspěch.

Pochopení těchto otázek je opravdu zásadní a je nutné připravit inženýry a vědce schopné vytvářet modely pro podporu rozhodovacích činitelů. Navzdory této důležitosti jsou až dosud tyto strategické aspekty často zhruba řešeny tradičními přístupy a vzdělávacími postupy: často jsou navrhovány pouze kvalitativní přístupy nebo zjednodušené metodiky statické analýzy.

STRATEGOS se opírá o základy vzdělávání v oblasti ICT a M&S, strategického modelování, podpory rozhodování, analýzy scénářů a ekonomiky, které poskytují hluboké vědecké a obchodní znalosti a dovednosti technického inženýrství potřebné v tomto odvětví.

Rychlá fakta

  • Typ titulu: Magisterský kurz
  • Doba trvání a kredity: 2 roky / 120 CFU
  • Třída: LM/DS
  • Vstupné: volný vstup
  • Sede: Genova
  • Vyučovací jazyk: angličtina
  • Režim výuky: Přednášky
  • Daně a poplatky: Od 0 do 3000 eur za rok. Zjistěte, zda máte nárok na stipendia a výjimky
  • Mezinárodní partnerství : výměna studentů
  • Vedoucí programu:

Více se dozvíte zde a zde

O Škole

Otázky

Podobné kurzy