Keystone logo
University of Fribourg - Department of Medicine

University of Fribourg - Department of Medicine

University of Fribourg - Department of Medicine

Úvod

The University of Fribourg je místem, kde učení, výzkum, zaměstnanost a události všechno stalo najednou. Jeho inovativní síla je důležitým hybatelem v obchodním a kulturním životě regionu dělá. Vzhledem k tomu, přitahuje studenty a výzkumníky z každé části Švýcarska a ze všech koutů světa, to formoval život v dvojjazyčném města Fribourg, protože byla založena v roce 1889. Jeho široká škála nabídky kurzů, spolu s pohodlným velikosti, aby na University of Fribourg místo, kde interdisciplinární a osobní kontakty jsou na denním pořádku.

Vícejazyčné a osobní The University of Fribourg zahrnuje pět fakult, kde se lidé studovat, vyučovat a výzkumu. Jsou to Umění a humanitní vědy, vědy, ekonomie a sociální vědy, právo a teologie. Stejně jako ty tam jsou četné interdisciplinární institutů a středisek excelence. Přibližně 10.000 studentů v bakalářských, Masters a PhD programy přijímat prvotřídní osobní podporu z více než 800 profesorů, lektorů a výzkumných asistentů. Osobní kontakt v učení a vyučování Velký důraz je kladen na přímý kontakt mezi pedagogických pracovníků a studentů, protože věříme, že se jedná o optimální způsob, jak podporovat rozvoj každého jednotlivce.

Bilingvní studie: Unikátní v Evropě Jako jediný dvojjazyčný univerzitě ve Švýcarsku, University of Fribourg nabízí širokou škálu studijních programů ve francouzštině, němčině nebo obou. Existuje také řada kurzů s mezinárodním prvkem, které jsou nabízeny v angličtině. Jazyky jsou nejen studovali tady, ale jsou součástí každodenního života v komunitě univerzity.

Centra excelence S jejich prací v centrech excelence a na výzkumných projektech, naši angažovaní badatelé stále přispívají k rozšíření obzorů znalostí ve všech disciplínách. Přitom jejich pozornost neustále zaměřena na řešení společnosti v oblasti současných i budoucích výzev. The University of Fribourg také má vynikající mezinárodní pověst v oblasti výzkumu. Vedle četných výzkumných projektů financovaných SNSF, univerzita hostí Národní centrum kompetencí v oblasti výzkumu (NCCR), jakož i řadu interdisciplinárních center pro výzkum.

Univerzitní město "par excellence" Členové komunity univerzity pocházejí ze 110 zemí a aby Fribourg se svými 40.000 obyvateli univerzitní město "par excellence". Kromě dvou hlavních místech Miséricorde a Pérolles, existuje mnoho dalších univerzitních objektů rozloženy na celé město.

Vzdálenosti jsou krátké, takže celá Fribourg se stává, jak to bylo, jeden areálu. Kombinace své středověké dědictví a jeho animované studentského života propůjčuje nesrovnatelný kouzlo tohoto města vévodů Zähringen.

Místa

  • Fribourg

    University of Fribourg Av. de l'Europe 20 CH-1700 Fribourg, , Fribourg

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky