Keystone logo
University of Flores

University of Flores

University of Flores

Úvod

UFLO bylo založeno v roce 1995 s cílem vyškolit občany, profesionály, techniky a výzkumníky, kteří integrují svou současnou disciplínu se sociálními a environmentálními potřebami. Řídí své akce z globálního hlediska, které vychází z místních a regionálních potřeb.

Konečné schválení: Dne 15. září 2015 University of Flores , zastoupená jejím rektorem, Mg. Nestor Blanco obdržel dekret o konečném schválení za podmínek stanovených zákonem 24 521. To znamená, že tehdejší prezident národa, Dra. Cristina Fernández de Kirchner předala rektorovi dekret národní výkonné moci č. 1889 aktem konaným v Dvousté výroční síni argentinských žen v rámci různých oznámení a prezentací projektů souvisejících se vzděláváním.

Dnes má univerzita dvě místa, kde probíhá školení, inovace a přestupové aktivity. Centrála v Buenos Aires je rozdělena do čtyř budov: tři ve čtvrti Flores v Buenos Aires a přístavba ve městě Bella Vista v provincii Buenos Aires. Regionální ředitelství Comahue se nachází ve městě Cipolletti v provincii Río Negro.

Místa

  • Caballito

    Rivadavia,5741, C1406, Caballito

    Otázky