Keystone logo
University of Essex Online

University of Essex Online

University of Essex Online

Úvod

University of Essex Online poskytuje 100% online kurzy a kurzy na částečný úvazek v oblasti obchodu, výpočetní techniky, vzdělávání, zdraví, práva, kriminologie a psychologie. Kvalifikace, které nabízíme, zahrnují tituly CertHE a Bachelor na bakalářské úrovni a tituly PG Certs, PG Dips a Masters na postgraduální úrovni s délkou studia od 8 měsíců do 4 let.

U nás můžete studovat odkudkoli s připojením k internetu a v čase, který vám nejlépe vyhovuje. Váš kurz bude poskytován prostřednictvím nejmodernějšího virtuálního výukového prostředí (VLE), které vám poskytuje 24/7 přístup k vysoce kvalitním zdrojům, včetně přednášek, diskusních fór, živých seminářů a relací otázek a odpovědí. jako rozsáhlá eLibrary.

Dokonce i vaše hodnocení budou dokončena zcela online – žádný z našich kurzů nevyžaduje cestování do testovacích zařízení nebo zkušebních center. Ve skutečnosti většina našich kurzů zkoušky vůbec nemá! Pro několik kurzů, které mají požadavky na zkoušku, používáme virtuální proctoring systém, který vám umožní skládat akademicky přísné zkoušky z pohodlí vašeho domova. V opačném případě budete plnit písemné úkoly, účastnit se diskusních fór nebo psát reflexivní deníkové záznamy.

Ať už jste zkušený profesionál, který chce pokročit ve své kariéře, nebo čerstvý absolvent, který chce zlepšit svůj životopis, online studium je nákladově efektivní, pohodlný a flexibilní způsob, jak se dostat dopředu.

Proč studovat u nás?

Jsme jedním z nejdéle fungujících poskytovatelů 100% online titulů ve Spojeném království. Všechny naše kurzy jsou speciálně navrženy pro online doručení, kombinují výuku zlatého standardu s nejnovější technologií a umožňují vám získat špičkové vzdělání odkudkoli na světě.

Jsme hrdí na to, že jsme byli ohodnoceni Silver v rámci Teaching Excellence Framework (TEF) prováděného Office for Students (OfS). To potvrzuje náš závazek poskytovat studentům vysoce kvalitní zkušenosti s vynikajícími hodnoceními dosaženými za výukové prostředí a akademickou podporu – stejně jako hodnocení výuky a zpětnou vazbu. V National Student Survey (NSS) z roku 2023 95 % účastníků souhlasilo, že jim kurz pomohl rozvinout znalosti a dovednosti, které potřebují pro budoucnost, zatímco 94 % uvedlo, že jejich kurz považuje za intelektuálně stimulující.

Naši online lektoři jsou přední úřady a specialisté ve svých oborech. Jsou nadšení z toho, co učí, a kombinují své znalosti průmyslové praxe s vysoce kvalitními akademickými výsledky, které vám nabízejí bezkonkurenční studijní zkušenosti.

Náš tým oddaných studentských poradců a specialistů na studijní dovednosti vám poskytuje prvotřídní mentoring a akademickou podporu od prvního dne až po promoci. Tým vám bude po ruce, aby vám pomohl a provedl vás, jak budete pokračovat ve studiu. Bez ohledu na otázku nebo problém s vámi budou spolupracovat na nalezení řešení.

Všechny naše kvalifikace jsou udělovány a ověřovány University of Essex, oceněná univerzita s 50letým dědictvím excelence ve výuce a výzkumu. Po dokončení studia budete pozváni k absolvování kampusu University of Essex v Colchesteru. Obdržíte stejný certifikát jako studenti z kampusu – váš způsob studia je uveden pouze na vašem akademickém přepisu.

Stipendia a financování

Poplatky a možnosti financování

Vysokoškolské vzdělání je jednou z největších investic do sebe a své kariéry. Naše školné je stejné pro všechny studenty, ve Spojeném království i na mezinárodní úrovni – a zahrnuje všechny výukové materiály a povinnou četbu. Za hodnocení nebo opravné zkoušky se neúčtují žádné skryté poplatky!

Studentům také nabízíme řadu slev na školné, stipendia a možnosti platby za naše online kurzy.*

 • Sleva pro absolventy: Absolventi University of Essex nebo University of Essex Online mají nárok na 10% slevu.
 • Sleva na plnou platbu: Zaplaťte předem celé školné a získáte slevu 5 %.
 • Mezinárodní stipendium: Částečné stipendium dostupné zahraničním studentům s bydlištěm v konkrétních regionech mimo Spojené království.
 • Studentská půjčka: Naše programy CertHE a bakalářské a magisterské studium jsou určeny pro studentské půjčky od Student Finance England.
 • Měsíční plán plateb: K dispozici pro ty, kteří se sami financují.

*Upozorňujeme, že lze uplatnit maximálně dvě slevy nebo stipendia a dvě stipendia nelze uplatnit v kombinaci. Pro více informací o našich slevách a stipendiích a pro projednání vaší způsobilosti kontaktujte náš přijímací tým.

Statistiky absolventů

Žebříčky

TEF

Jsme hrdí na to, že jsme v rámci Teaching Excellence Framework (TEF) přijatého Úřadem pro studenty (OfS) dostali stříbrné hodnocení. To potvrzuje náš závazek poskytovat studentům vysoce kvalitní zkušenosti s vynikajícími hodnoceními dosaženými za studijní prostředí a akademickou podporu – stejně jako hodnocení výuky a zpětnou vazbu.

NSS

University of Essex Online dosahuje excelence ve výuce, učení a akademické podpoře v roce 2023 National Student Survey (NSS).

Místa

 • Leeds

  Albion Street, LS1 5ES, Leeds

 • QM88+QV

  QM88+QV, Spojené království

Chat with students

Otázky