Keystone logo
University of Education Freiburg

University of Education Freiburg

University of Education Freiburg

Úvod

The University of školství, Freiburg (v němčině: Pädagogische Hochschule nebo PH v krátkosti) byl založen v roce 1962 a získal stav univerzity v roce 1971. To je největší ze šesti univerzit vzdělávání ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko, který je známý po celém Německu pro vysokou kvalitu svého vzdělání.

V současné době existuje 250 akademických pracovníků a některé 5100 studenti na Univerzitě Freiburg školství. Se svou širokou škálu bakalářských a magisterských kurzů spolu s učitelských studijních programech, univerzita nabízí vynikající výzkum založený na kvalifikaci na úrovni prvního stupně a dalšího vzdělávání doplněn velkým podílem odborně doprovázené praktických a aplikačních na bázi modulů. Přechod od státní zkoušky ke struktuře Boloňské znamená, že University of školství nyní pracuje v úzké spolupráci s Albertem Ludwigs univerzitě, Freiburg. Nový Freiburg Advanced Center školství (FACE) poskytuje fórum pro společné práce ve vzdělávání učitelů a je ústředním bodem pro všechny klíčové hráče. FACE kombinuje vzdělávání učitelů, praxe a další vzdělávání, pedagogického výzkumu a Quality Assurance. Tvář je online campus poskytuje účastníky k učitelskému povolání se všemi nejdůležitějšími informacemi, reforem, a příležitostí pro výměnu myšlenek, a tím i prostor k rozvíjení jejich profesní identitu.

Tato spolupráce znamená, že univerzita vzdělání zahrnuje Učitelství pro všechny úrovně: primární, sekundární 1 a 2 Sekundární. Kromě toho často univerzity v mezinárodních / jazyky a matematiku / přírodovědné profil slouží jako rozhodující faktor pro výběr Freiburg University.

Hlavní akademické zaostřovacích polí

Mezikulturní a přeshraniční kurzy Research s důrazem na Evropu

Tato zaostřovací pole zahrnuje širokou škálu vysokoškoláka a postgraduální kurzy, jakož i renomovaných výzkumných projektů, které plně a systematicky využívají místně výhodu Freiburgu.

Důraz na matematiku / přírodních věd ve výzkumu a výuce

Tato zaostřovací pole zahrnuje širokou škálu kurzů, stejně jako mnoho zajímavých výzkumných projektů běh na univerzitě. Kromě toho, různé chemie, fyziky, zeměpisu a matematiky "učební laboratoře" adekvátně připravit studenty pro jejich budoucí (praktických i experimentálních) úloh. I v tomto případě teorie a praxe jsou úzce spojeny: experimenty ve třídách, například v rámci projektu NAWIlino poskytnout studentům vhled do každodenního života učitele. Zapojení do aktuálních výzkumných projektů poskytuje představu o tom, co to znamená učit se objevovat: například projekt mascil EU (na výzkum a Objev bázi ve třídě) nebo projekt MATHElino (výzkum učit se proces školky děti a žáky základních škol ).

Další vlastnosti Univerzitě Freiburg

Cílená podpora mladých výzkumníků

Různé programy PhD a velké množství dalších výzkumných projektů (evropských) podporovat širokou škálu mladých výzkumných pracovníků. Na rozdíl od výše uvedeného programu, mezi ně patří i výzkumný program "učení pro znalostní společnost", "Úkol-založené učení a vyučování" a "Být schopen vysvětlit". Celkem bylo v rámci univerzity běží cca. 90 výzkumných projektů. To propůjčuje ve Freiburgu univerzita vzdělání klíčovou pozici v Bádensku-Württembersku v podpoře mladých výzkumných pracovníků.

Více než studium

A konečně, univerzita se může pochlubit stejně ambiciózní a pestrý kulturní akademický život. Univerzita nabízí mnoho příležitostí pro tvůrčí činnost: Univerzitní sbor, orchestr, velký orchestr, sportovní aktivity, literární dílna, dramatické skupiny v němčině, angličtině a francouzštině a školního areálu rozhlasové stanice, abychom jmenovali jen několik.

Místa

  • Freiburg

    Pädagogische Hochschule Freiburg University of Education Kunzenweg 21 , 79117, Freiburg

    Otázky