Keystone logo
University of Eastern Finland MSc v mezinárodním obchodu a řízení prodeje
University of Eastern Finland

MSc v mezinárodním obchodu a řízení prodeje

Kuopio, Finsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2025

EUR 10 000 / per year *

Na kampusu

* V programu nejlepších 50 % studentské kvóty obdrží 50% prominutí školného, pokud jsou povinni platit školné, a zbytek zaplatí 100 % (žádný rezervní seznam pro prominutí)

Úvod

Magisterský titul v oboru mezinárodního obchodu a řízení prodeje (IBS) je multidisciplinární dvouletý magisterský studijní program, který kombinuje výzkum a výuku na vysoké úrovni. Tento program poskytuje důkladné pochopení globálního obchodního prostředí a přístupů firmy k přeshraničnímu podnikání. Program je určen jak pro finské, tak pro mezinárodní studenty, aby lidé s různým původem přišli studovat a učit se dovednosti, aby mohli úspěšně fungovat v náročných a měnících se podnikatelských prostředích. Program je plně vyučován v angličtině a učební plán je určen pro studenty, kteří chtějí získat důkladné znalosti a dovednosti ve všech částech mezinárodního obchodu a řízení prodeje.

Internacionalizace firem, prodej mezi podniky a mezikulturní komunikační a vyjednávací dovednosti jsou klíčová témata, která budou v programu zdůrazněna. Obsah je založen na nejnovějších teoretických poznatcích a případových cvičeních, skupinové práci a spolupráci mezi vrstevníky, zaměstnanci a společnostmi B2B. Mezinárodně uznávaní akademici přinesou své nejmodernější znalosti a společnosti poskytnou skutečné případové projekty, které zajistí, že vaše vzdělání bude také praktické.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Kariérní možnosti

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky