Keystone logo
University of Eastern Finland Magistr v biologii změny životního prostředí (BEC)
University of Eastern Finland

Magistr v biologii změny životního prostředí (BEC)

Joensuu, Finsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2025

EUR 8 000 / per year *

Na kampusu

* za akademický rok. Nabízíme velkorysé výjimky ze školného, které představují až 70% ročního školného

Úvod

Magisterský studijní program v biologii změn životního prostředí (BEC) je nový program zaměřený na výzkum, jehož cílem je zvýšit znalosti studentů o biologických a biogeochemických aspektech stavu životního prostředí. Dvouleté vzdělávání nabízí pokročilé znalosti v oblasti vědy o životním prostředí, biologie, biogeochemie, hydrobiologie, ekotoxikologie, environmentální politiky a práva a lesnictví zaměřeného na životní prostředí.

V programu BEC existují dva hlavní předměty: Věda o životním prostředí v areálu Kuopio a Biologie v areálu Joensuu. Učební plán se skládá ze 120 kreditů ECTS, které zahrnují studium obecných dovedností, kurzy pro pokročilé v hlavním předmětu plus diplomové práce a alternativní studia v jiných oborech, např. V oblasti práva a politiky v oblasti životního prostředí, statistiky nebo udržitelného rozvoje.

Způsobilost

Způsobilý žadatel by měl mít alespoň nižší bakalářský titul v oboru biologických a biologických věd získaný na mezinárodně uznávané a akreditované univerzitě nebo vysokoškolské instituci.

Poplatek za školné

Roční školné za tento program je 8000 eur. Poplatky se vybírají od občanů mimo Evropskou unii (EU) a Evropský hospodářský prostor (EHP) nebo Švýcarsko. Pro studenty ze zemí mimo EU / EHP, kteří jsou povinni platit školné, nabízí University of Eastern Finland velkorysý a atraktivní stipendijní program.

Školné zahrnuje studium zahrnuté ve studijním programu (osobní studijní plán), studijní dohled a poradenství a podpůrné služby související se studiem, které univerzita nabízí. Kromě toho mají studenti nárok na služby finské studentské zdravotní služby zaplacením členského příspěvku studentské unie. Univerzita pomáhá studentům při hledání ubytování.

Stipendia

University of Eastern Finland bude mít k dispozici značný počet stipendií pro studenty, kteří jsou povinni platit školné v magisterských studijních programech nabízených v angličtině. Stipendia budou k dispozici nejtalentovanějším studentům, kteří platí poplatky.

Navíc univerzita nabízí všem studentům - bez ohledu na to, zda jsou povinni platit výuku nebo ne - řadu služeb, které sníží část finančního zatížení studenta. Například studenti mají volný přístup ke sbírkám univerzitní knihovny, k dispozici jsou počítače a bezplatné WiFi sítě v areálu, stejně jako řada dalších podpůrných služeb určených k usnadnění každodenního života našich studentů. Jako členové studentské unie bude pro všechny studenty k dispozici velké množství výhod. Jako členové studentské unie bude pro všechny studenty k dispozici velké množství výhod.

Ve Finsku musí být studenti schopni pokrýt všechny své vlastní životní náklady. Jednou z podmínek finského povolení k pobytu jsou také vlastní finance a finance musí být trvale k dispozici na bankovním účtu studenta po celou dobu, o kterou je povolení žádáno. Financování pobytu a studia ve Finsku prací není možné.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky