Keystone logo
University of Eastern Finland Magisterský studijní program v digitálním marketingu a analytice
University of Eastern Finland

Magisterský studijní program v digitálním marketingu a analytice

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2025

EUR 10 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Digitální marketing a analytika je magisterský studijní program pro ty, kteří chtějí spojit obchodní a tržní znalosti s digitalizací. Digitalizace poskytuje společnostem obrovské příležitosti k úspěchu, ale úspěch vyžaduje jedinečné dovednosti a znalosti. To je přesně to, co vám náš program nabízí: schopnost pomoci organizacím lépe porozumět trhům, na kterých působí, a tomu, jak se dnešní spotřebitelé chovají v digitalizovaném prostředí.

Program vás naučí, jak lze tyto informace převést na marketingové kampaně a obchodní úspěch. Zdůrazněním klíčových témat digitálního marketingu, analýzy dat, ekonomiky platforem, smyslového marketingu a chování zákazníků poskytuje program cestu, jak se stát klíčovým hráčem ve světě digitální transformace.

Digitální marketing a analytika je dvouletý magisterský studijní program, který kombinuje nejmodernější akademický výzkum a poznatky z praxe do výuky. Program je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet dobře informované marketingové poznatky založené na relevantních a smysluplných datech.

Proč studovat u nás?

  • Různé metody výuky zaručují živé, náročné a motivující vzdělávací prostředí.
  • Vyučovat vás budou mezinárodně uznávaní učenci s nejmodernějšími výsledky výzkumu obohacenými obchodními manažery o konkrétní příklady z reálného života.
  • Náš magisterský studijní program s kombinací digitálního marketingu a analýzy poskytuje hluboké porozumění prostředí digitálního podnikání a pomáhá studentům naučit se, jak se marketing řízený daty integruje s tradičnějšími technikami k uspokojení roztříštěných potřeb zákazníků a budování obchodního úspěchu.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

O Škole

Otázky