Keystone logo
© Eva Dang
University of Derby

University of Derby

University of Derby

Úvod

Intro

Zde na University of Derby věříme, že je možné cokoliv. Díky široké škále kurzů na nadaci, vysokoškolské a postgraduální úrovni vám můžeme pomoci dostat svou kariéru na skvělý start. Víme, jak důležité je mít nejlepší výuku, a jsme hrdí na to, že jsme v rámci programu Výuka excelence hodnoceni zlatem. ale nabízíme také mnohem více, s některými z nejlepších univerzitních zařízení v zemi, možnostmi pro průmyslové zkušenosti a praktickým praktickým učením, aby vaše studium bylo relevantní pro život po ukončení studia. Abychom vám pomohli rozšířit své obzory, nabízíme širokou škálu příležitostí ke studiu v zahraničí, bez ohledu na váš předmět - skvělý způsob, jak zažít jinou kulturu, poznat nové lidi a přidat si svůj životopis.

Vybavení

Náš hlavní kampus je v Derby, hi-tech městě se spoustou děje. Areál se rozprostírá na několika místech, od naší hlavní v Kedleston Road, kde se nachází také naše sportovní centrum a hlavní knihovna, na náměstí One Friar Gate Square, naši specializovanou budovu pro kurzy práva a kriminologie. Markeaton Street je vaší základnou pro umění, techniku a technologii a může se pochlubit novým centrem STEM a samostatnou budovou věnovanou módy a textilu. Kousek odtud se nachází krásně zrenovovaný mlýn Britannia, kde můžete studovat výtvarné umění, tanec, sociální práci nebo kreativní expresivní terapie.

Všechny naše stránky poskytují studijní prostory a prodejny potravin pro vaše prostoje mezi přednáškami. V uplynulých deseti letech jsme investovali 200 milionů liber do našich zařízení, což znamená, že se budete učit v hi-tech prostředí, včetně falešného nemocničního oddělení, multi-scénického forenzního vzdělávacího zařízení a laboratoře Bloomberg Financial Markets Lab. .

K dispozici je bezplatná doprava mezi místy v Derby, ubytování a centra města, takže je snadné se tam dostat.

Náš Buxton Campus je přední lázeňské a wellness město na okraji Peak District, jednoho z nejrušnějších národních parků ve Velké Británii. Město poskytuje ideální místo pro naši pohostinnost, lázně, kulinářské umění, akce, turistiku a kurzy outdoor. Sídlíme v historickém Dome Devonshire, vybaveném vším, co potřebujete pro zdokonalení svých dovedností, včetně kuchyně s vysokým standardem, restaurace a kavárny a oceněných komerčních lázní.

V Chesterfieldu najdete staré a nové spojení, které vytvoří nejmodernější služby v oblasti ošetřovatelských a zdravotnických kurzů. Bývalé gymnázium Chesterfield jsme změnili na moderní, jasnou základnu pro vaše studium. Mezi jeho zařízení patří špičková sada Immersive Interactive Simulation Suite, která replikuje reálné scénáře v bezpečném vzdělávacím prostředí.

Studentský život

Naše aktivní svaz studentů organizuje řadu aktivit, které vám pomohou co nejvíce z vašeho času s námi. Vítejte Fortnight vám ne jeden, ale dva týdny zábavy, jak jste se usadit do univerzitního života.

Klubové večery a večírky vás brzy pobaví, zatímco venkovní kina a otevřená mic noc poskytne něco s trochu více uvolněné. Sport je v nabídce na konkurenční nebo sociální úrovni a společnosti pokrývají řadu akademických předmětů, koníčků a dalších zájmů. Unie je také zde, aby vás zastupovala a podporovala po celou dobu vašeho působení na univerzitě.

Derby má živé a kompaktní centrum města s množstvím míst k jídlu a pití. K dispozici jsou kina, umělecké centrum a dobrá nabídka zábavy, od nočních klubů až po únikové místnosti, trampolína, vánoční kluziště, bowling a krytý golf. Pokud máte rádi obchod, vnitřní nákupní centrum Intu má dobrý výběr obchodů na ulici, zatímco historická čtvrť katedrály má několik samostatných butiků a specializovaných obchodů.

Buxton je klidnější město a skvělá základna pro venkovní aktivity, ideální, pokud máte rádi procházky, horolezectví, cyklistiku nebo kanoistiku. Je také známá svou uměleckou a kulturní scénou, s několika populárními festivaly letního umění. Je tu dobrý výběr obchodů, barů a restaurací, ale je to jen krátká cesta do jasných světel v Manchesteru, pokud chcete velký večer - takže můžete získat to nejlepší z obou světů zde.

Dny otevřených dveří

Rádi bychom vás přivítali na Den otevřených dveří. Je to nejlepší způsob, jak vidět univerzitu pro sebe a klást všechny ty otázky, které máte o kurzu, městě a kampusech. Můžete si udělat prohlídku areálu se současnými studenty, jít si promluvit o předmětu, který chcete studovat, potkat studenty a zaměstnance, kteří vám mohou říci, jaké to je studovat zde a absolvovat prohlídku našeho ubytování. Tam je poradenství v ruce o použití, finance a studium v zahraničí, stejně jako přístupové kurzy, on-line studia a další možnosti.

Open Days se konají po celý rok - podrobnosti naleznete na našich webových stránkách.

Místa

  • Derby

    Kedleston Road (4,515.61 mi), DE22 1GB, Derby

Otázky