Keystone logo
University of Denver Daniels

University of Denver Daniels

University of Denver Daniels

Úvod

Nabízíme postgraduální a vysokoškolské studijní programy, které vyhovují různým úrovním pracovních zkušeností, rozvrhům a profesionálním zájmům a aspiracím. Všechny programy kombinují studium základů podnikání s praktickými zkušenostmi prostřednictvím simulací, praktických projektů a interakce s místními, regionálními a světovými obchodními vůdci.

Členy naší fakulty jsou celostátně uznávaní pedagogové a výzkumní pracovníci, kteří se hluboce zabývají světem podnikání. Vynikají v tom, že pomáhají studentům aplikovat lekce ve třídě na výzvy v reálném světě. Naši výjimeční zaměstnanci podporují studenty, učitele, absolventy, firemní partnery, náboráře, dárce a komunitu na každém kroku.

Daniels je mezinárodně uznáván pro integraci sociálních, environmentálních a etických problémů do našich inovativních učebních osnov. Tento kurikulární rámec vám poskytuje zdroje a informace potřebné k tomu, abyste se dostali do běhu a vstoupili do světa podnikání vyzbrojení znalostmi. Všechno, co děláme ve skutečném světě, má svůj základ v etice.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Denver

    South University Boulevard,2101, 80210, Denver

    Otázky