Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Úvod

Vítejte v rozdílu Lernera.

Již 100 let působí Alfred Lerner College of Business

Příležitost je začleněna do všeho, co děláme. Je naším závazkem nabídnout vám vysoce personalizovanou kombinaci učebny, společného učiva, aplikovaného výzkumu, mentoringu, stínování, stáže a profesionálních zkušeností, které vás vyzývají k nalezení toho, co vás nejvíce inspirovalo a naplňovalo

111678_Keystone_profile2.jpg

Proč Lerner

Výběr toho, co studovat, je jedno z největších rozhodnutí vašeho života. Kde se rozhodnete studovat, je stejně důležité.

V Lerner můžete co nejlépe využít příležitostí k učení, inovacím, výzkumu a zkušenostem v oblasti podnikání v jednom z nejdůležitějších obchodních center. Příležitost je začleněna do všeho, co děláme.

Existuje několik desítek důvodů, proč si Lerner College zvolíte pro svůj obchodní stupeň, ale naši studenti se shodují, že tato pět věcí se rozhodně rozhodla zvolit Lernera:

1. Jedinečné příležitosti

Na našich zkušenostních vzdělávacích centrech, během stáží s špičkovými firmami a studentů řídí 2 miliony dolarů Blue Hen Investment Fund. A existuje více než 100 kurzů v zahraničí pro absolventy a grady.

2. Naše Reputace

UD a Lernerova vysoká škola jsou akreditováni Komisí pro střední školy. Většina obchodních a účetních programů společnosti Lerner je rovněž akreditována společností AACSB International.

3. Dosažená fakulta

Lernerova fakulta se stará o úspěch každého studenta. Zaměřují se také na stipendium a výzkum relevantní pro své obory a pro podnikové vzdělávání.

4. Připojení

Kariérní a síťové propojení s úspěšnými obchodními vůdci v síti Lunerových 30 000 absolventů a prostřednictvím účasti na stážích, studentských klubech a pracovních rozhovorech se špičkovými firmami.

5. Umístění

Více než 1 milion firem, včetně více než 50% všech veřejně obchodovaných amerických společností a 64% Fortune 500, si vybralo Delaware jako jejich právní domov. Delaware soudní systém stanoví precedensy v oblasti správy a řízení společností pro celé USA

Experimentální učení

Mnoho obchodních škol uznává důležitost rozvíjení intelektuálně, emocionálně a profesionálně - uvnitř i mimo třídu - ale jen málo zápasů Lerner o rozmanitosti a kvalitě stáže, výzkumu, učení se o službách a dalších zkušenostních příležitostech k učení.

Obchodní soutěže

Lerneroví studenti si zvyknou nad očekávání od získání výzvy PricewaterhouseCoopers (PwC) v roce 2013 k získání Certifikovaného finančního analytika (CFA) Výzkumného ústavu pro oblast Philadelphia v roce 2015. Každý rok soutěží studenti v programu Horn v podnikání Hen Hatch start-up finanční soutěže a Carol A. Ammon případové soutěže.

Konference

Jak si získáte obchodní titul, stavíte také síť a získáváte perspektivu díky konferencím, přednáškám a seminářům, které organizuje Lerner. Mezi přednášejícími patří známí prezidenti a často uváděni učenci.

111679_Keystone_profile1.jpg

Příprava kariéry

Zaměstnanci a služby Centra služeb Lerner Career Services vám pomohou naplánovat vaši budoucnost pomocí stáží a mentorských programů pro vysokoškoláky a studenty postgraduálního studia. Jedinečné příležitosti, jako je absolvování stáže v Global Enterprise Technology a Graduate Internship Program, umožňují Lernerovi od sebe.

Studovat v zahraničí

Studijní program University of Delaware v zahraničí je zařazen mezi 20 nejlepších v zemi. Studenti Lerner College mají globální perspektivu, ať už se účastní vysokoškolského studia, týdenní studium absolventa v zahraničí nebo mezinárodní praxe.

Výzkum

Seznamte se s fakultou jako s mentory a poradci a pracujte s nimi v některých nejinovativnějších oblastech podnikání. Výzkumná centra v Lerneru zahrnují: Centrum aplikovaného podnikání

Poradenství

Lerner Office of Undergraduate poradenství a postgraduální poradci pro MBA a MS, MS a Ph.D. studenti vám pomohou prozkoumat mnoho příležitostí, jak získat co nejvíce z vašich možností vzdělávání a profesního rozvoje.

Studentské organizace

Vyberte si z několika organizací, které podporují profesionální rozvoj a budování vaší sítě. Mezi organizace patří: Hospitality Club, Asociace finančního řízení, Asociace studentských menšin, Národní sdružení černošských účetních (NABA), Ženy v podnikání, Blue Investment Club, MBA Student Association a další.

Vybavení

Ať už simulujete strategie hedgeových fondů nebo zaměstnáváte významnou hotelovou konferenci, Lerner vás upřednostňuje s nejmodernějšími zařízeními.

Rozmanitost, rovnost a začlenění

Lerner se zavázala vytvářet kontakty a podporovat dialogy, které podporují rozmanitost a spravedlnost.

Vzdělávací poslání UD je nabídnout vzdělávací zkušenosti, které připravují naše studenty k tomu, aby žili ve stále více různorodém a globálním světě.

V Lerner vítáme příležitost porozumět a ocenit společné a jedinečné zázemí a talenty, které všichni nabízíme - studentům, zaměstnancům, fakultám a komunitě. Naším cílem je podporovat rozmanitost a začlenění do všech aspektů života v Lerner. Připojíme se k našim snahám o rozmanitost iniciativy kampusu.

Místa

  • Newark

    Newark, Spojené státy americké

    Otázky