Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Delaware

University of Delaware

University of Delaware

Úvod

DARE zářit

The University of Delaware se zavázala k dokonalosti v pregraduální a postgraduální vzdělávání, výzkumu a služeb.

Od jeho kořenů jako soukromá akademie v roce 1743, je instituce je dnes výzkumná náročné, technologicky vyspělý, univerzita s globálním dopadem. Přidej se k nám.

Náš příběh Naši absolventi vyprávět náš příběh úspěchu - od první třídy, která zahrnovala tři signatářů Deklarace nezávislosti a signer ústavy do nositel Nobelovy ceny vědec, se Tony cena-vyhrávat choreograf a současný viceprezident United stavy.

Naše význačný fakulty jsou mezinárodně známých autorů, vědce a umělce. State-of-the-art zařízení podporovat akademické, výzkumné a servisní činnost UD je.

Studentský život je příjemný - obohacený o význačných řečníků, NCAA divize já meziuniverzitní atletika, 300-plus zabývající studentské organizace, koncertů a dalších uměleckých a kulturních aktivit.

Kromě naší pulsující hlavním kampusu v Newarku, UD má pobočky po celém státě - v Wilmington, Dover, Georgetown a Lewes. Prosperující studium-do zahraničí program, a rozšiřující se mezinárodní partnerství dále zlepšit vzdělávání našich studentů jako globální občané.

Zapojení s naším Společenstvím Angažovaný, oddaný, loajální a nadšené jsou některé z přídavných jmen, které popisují University of Delaware komunitu.

Univerzita hraje hlavní roli ve městě Newark a státu Delaware, pracuje na lepší komunitu s projekty služeb, výzkumu ve prospěch místních agentur a průmyslu a veřejné dosah v celém státě.

Mezi největší předností univerzitních je jeho dlouhá a vibrující tradice veřejné služby. V nedávném celonárodním průzkumu, 75 procent z UD studentů uvedlo, že se podílel na veřejně prospěšných prací v době, kdy byli senioři. V roce 2015 UD byl rozpoznán s Engagement klasifikace Společenství z Nadace Carnegie pro povýšení učení.

UD je místo slyšet světoznámé reproduktory, užít prvotřídní hudbu a divadlo, fandit na bojovou Modré slepic týmy a vidět působivé exponáty, z nichž všechny doplňují bohaté akademické zkušenosti.

University of Delaware JE zaměřených na výzkum University s širokou škálu programů, oddělení, školy, centra a mnoho přidružených organizací.

Hlavní Campus: Newark, Deleware

Atletika: 21 NCAA Division 1 týmy

Založeno: 1743

Prezident: Dennis Assanis

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Newark

    University of Delaware Newark, DE 19716 USA, 19716, Newark

    Otázky