Keystone logo
University Of Cumbria MSc v kriminalistice, riziku a ochraně
University Of Cumbria

MSc v kriminalistice, riziku a ochraně

Carlisle, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 13 575 / per year *

Smíšené

* Home / EU Student: 5 040 GBP - Overseas Student: 10 500 £

Úvod

Pokud jste v kariéře, která se zabývá škodami souvisejícími s kriminalitou, nebo se chcete dostat do této důležité arény, může být pro vás ideální volbou náš MSc v kriminologii, riziku a ochraně.

Zaměříme se mimo jiné na ochranu, digitální viktimizaci, rehabilitační politiku a praxi a řízení rizik a bezpečnosti. Kromě zdokonalení svého teoretického zvládnutí kriminologie budete rozvíjet pokročilé výzkumné dovednosti vhodné pro teoretické a praktické aplikace. Ve výsledku budete vybaveni, abyste mohli reagovat na řadu složitých výzev, kterým čelí multiagenturní profesionálové, s působností chránit komunity.

Tento program se vyznačuje komplexní analýzou rizik a zabezpečením jako kriminologických záležitostí. Tento analytický přístup je založen na uznání korelace mezi vykořisťováním ohrožených dětí a dospělých a následným protiprávním chováním.

Absolventské destinace

Tato všestranná kvalifikace je užitečná v kariérách zaměřených na snižování škod souvisejících s kriminalitou, zejména v oblasti ochrany více agentur nebo partnerství v oblasti bezpečnosti komunity. Patří mezi ně: probace a správa pachatelů, policie a veřejná ochrana, sociální péče místních orgánů, zdravotnictví, hasiči a záchranáři, jakož i organizace zabývající se zneužíváním návykových látek, domácím zneužíváním, bydlením a podporou obětí.

Na úrovni politiky a praxe se více uznává potřeba vyvinout sofistikované přístupy k kontextuálnímu zabezpečování a snižování rizik. Specializace, které získáte jako součást magisterského programu v oboru kriminologie, rizik a ochrany, vám poskytnou ideální pozici, aby přispěly k tomuto vývoji.

Po ukončení studia můžete pokračovat ve své akademické kariéře absolvováním doktorského studia v oboru kriminologie nebo příbuzného oboru.

142379_pexels-photo-923681.jpeg

Přehled kurzu

Nabízíme stimulující a náročný program, kde můžete rozvíjet odborné znalosti a kritické porozumění problémům souvisejícím s kriminalistikou, rizikem a ochranou.

Výuka a učení probíhá kombinovaným učením s podstatným zapojením online, aby bylo možné uspokojit potřeby studentů v různých kontextech.

Moduly

Povinné moduly

  • Kriminologické rámce
  • Zabezpečení, riziko a zranitelnost *
  • Pokročilé metody výzkumu
  • Globální dimenze kriminality
  • Digitální oběť *
  • Zabezpečení a řízení rizik
  • Výzkum disertační práce / praktického lékaře

Volitelné moduly

  • Rehabilitační politika a praxe *, nebo
  • Vyjednané učení

* K dispozici jako samostatný modul, převážně dodávaný online.

Kritéria výběru

Uchazeči potřebují diplom 2: 2 nebo vyšší. Do kurzu mohou být přijati studenti s jinou kvalifikací / nebo s příslušnou praxí. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky