Keystone logo
University Of Cumbria MA v tvůrčí praxi
University Of Cumbria

MA v tvůrčí praxi

Carlisle, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 13 575 / per year *

Na kampusu

* Home / EU Student: 5 040 GBP - Overseas Student: 10 500 £

Úvod

Ať už postupujete z vysokoškolského studia nebo jste etablovaným profesionálem s touhou diverzifikovat svou praxi, náš vzrušující a inovativní kurz posílí vaše tvůrčí portfolio.

Mistr Creative Practice spojuje studenty a profesionály z různých oborů včetně filmu, grafického designu, ilustrace, fotografie, divoké zvěře a dobrodružství, herního designu a digitálního umění. Budete tedy součástí dynamické a podpůrné tvůrčí komunity.

Volba je na tobě. Můžete se specializovat na jednu oblast praxe nebo pracovat na projektech, jednotlivě nebo společně, na více médiích. Náš magisterský program vám poskytne technické, teoretické a aplikované znalosti k rozvoji flexibilních dovedností potřebných k vytvoření kariéry v neustále se měnící kulturní krajině.

Prozkoumáte kreativní materiály a procesy, praktický výzkum, techniky vyprávění příběhů a podnikatelské dovednosti potřebné k tomu, abyste uspěli jako sebevědomý odborník na budoucnost. A na konci svého kurzu představíte svou závěrečnou práci na naší MA Show.

Partneři a členství

142377_CHEAD-Logo.png

Kariéra s magisterským titulem

Budete mít dovednosti a znalosti z řady oborů vizuálních médií, včetně filmové a televizní produkce, grafického designu, ilustrace, fotografie, digitálního umění a designu her a divoké zvěře a dobrodružství. Tím se rozšíří váš potenciál zaměstnatelnosti a získáte zásadní znalosti pro práci napříč médii.

Naši absolventi se stali komerčními umělci, kurátory galerií a začali pracovat na filmu a televizi, módě a vzdělávání.

Proč si vybrat University Of Cumbria

 • Akademičtí odborníci jsou odborníky ve svém oboru, publikovali a / nebo vystavovali na národní i mezinárodní úrovni a podílejí se na výzkumu vedeném praxí.
 • Profesionální rozvoj je zabudován do obsahu modulu - lektoři mají skvělé odkazy na odvětví (včetně hollywoodského scénáristy), což vám dává příležitost k vytváření sítí a navazování kontaktů v oboru.
 • Svoboda experimentovat a transformovat své vlastní inovativní postupy - vyvíjet projekty vertikálně a laterálně přes a mezi tradičními hranicemi předmětu.
 • Studujte v profesionálně nastavených pracovních prostorech, které zahrnují počítačové sady Mac a PC s nejnovějším vysoce specifickým designem a softwarem a hardwarem pro produkci videa.
 • Přístup ke studiovým zařízením, které využijete jako profesionál, včetně střihových sad, technologie pro snímání pohybu a televizního studia s kompletním osvětlením a nastavením více kamer.
 • Přístup do všech našich dílen a technických pracovníků, včetně tisku, 3D tisku, kreslení života, řezání laserem, reprografie, keramiky, dřevařství a textilu.
 • Příležitosti předvést svou práci v profesionálním kontextu, včetně závěrečné MA show a výstavy New Designers v Londýně.
 • Spojení s uměleckými organizacemi, včetně Lakes International Comic Art Festival, otevírající příležitosti pro živé projekty a spolupráci.
 • Mezi vynikající zdroje patří specializovaná umělecká knihovna, abyste měli přehled o současných postupech a výzkumu.

Budete studovat v našem vyhrazeném kampusu Brampton Road - prostředí živého umění - kde budete žít a učit se spolu s kreativními studenty. Místo s výhledem na řeku Eden a hraniční město Carlisle, se Skotskem v jednom směru a ohromujícím národním parkem Lake District - v seznamu světového dědictví UNESCO - v druhém. Přidejte k tomu velkolepé pobřeží Solway, označenou oblast výjimečné přírodní krásy a nikdy nebudete zaseknuti inspirací.

Vše, co musíte přinést, je vášeň pro vaši kreativní praxi, ochota sdílet ji s ostatními a nadšení prozkoumat váš potenciál a my vás připravíme na další důležité kroky ve vaší kariéře.

Přehled kurzu

Naše pracovní prostředí pracuje na kultivaci praktických a teoretických znalostí, které vám pomohou všestrannost v kreativních médiích. Podporujeme inovativní, laterální přístupy k tvůrčí praxi prostřednictvím strukturovaného harmonogramu teoretických přednášek, praktických workshopů, seminářů vedených studenty, hostujících řečníků, akčního a zážitkového výzkumu, samostatného a tutoriálového učení.

Kulturní a vizuální diskurz se vyučuje na všech úrovních a ukazuje důležitou syntézu mezi teorií a tvůrčí praxí. Plně se zapojíte do těchto procesů, abyste rozvíjeli sebeuvědomění a vložili dovednosti, abyste mohli pokročit ve svém profesionálním postupu a celoživotním učení.

Moduly

Povinné moduly

 • Kritické souvislosti
 • Materiály a procesy
 • Kreativní praxe
 • Mediální příběhy
 • Návrh projektu a profesionální rozvoj
 • Projekt MA

142378_pexels-photo-4348401.jpeg

Vstupní požadavky

Vyznamenání 1. nebo vyšší 2. třídy (2: 1).

Lze vzít v úvahu studenty se stejnou praxí / kvalifikací v oboru, který je relevantní pro navrhovanou studijní oblast.

Kritéria výběru

Každá přihláška je hodnocena individuálně na základě jejích vlastních zásluh a je předmětem rozhovoru s portfoliem nebo showreelem (je-li to vhodné).

Zdroje a zařízení

Náš kampus Brampton Road má významnou historii jako centrum excelence pro výuku výtvarného umění, a to díky naší moderní umělecké knihovně a průmyslovým standardním zařízením. Patří mezi ně dobře vybavená studia Macintosh a PC s nejnovějším designem a multimediálním softwarem, sady pro výrobu a úpravy digitálního videa, technologie snímání pohybu a televizní studio s kompletním osvětlením a nastavením více kamer.

Budete pracovat v těsné blízkosti vysokoškolských a postgraduálních studentů, abyste umožnili mezioborovou výměnu, spolupráci a další mediální školení. K usnadnění a podpoře projektů MACP mají studenti plný přístup k technickému týmu Audiovizuální [AV].

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky