Keystone logo
University of Cologne Faculty of Management, Economics and Social Sciences Dvojí magisterský program v obchodní správě
University of Cologne Faculty of Management, Economics and Social Sciences

Dvojí magisterský program v obchodní správě

Cologne, Německo

0 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* 270 € za semestr sociální příspěvek vč. veřejná doprava

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Dvojí magisterský program v oboru Business Administration poskytuje studentům možnost vykonávat dva magisterské tituly ze dvou špičkových univerzit za pouhé dva roky. Studenti tráví první rok na univerzitě v Kolíně nad Rýnem a druhý rok na jedné z partnerských univerzit. To jim dává jedinečnou výhodu, protože mohou kombinovat to nejlepší ze dvou univerzit a těžit z výhod mezinárodního prostředí, což jim umožňuje zlepšit jejich interkulturní porozumění i jazykové znalosti.

Mezinárodní magisterský studijní program je součástí pravidelné nabídky kurzů na obou vysokých školách a je založen na vzájemném uznávání kreditních bodů. Každý program má své vlastní zaměření v závislosti na dostupných specializacích partnerské univerzity.

Řada programů Double Master Programs in Business Administration, kterou nabízí Univerzita v Kolíně nad Rýnem, nabízí studentům možnost vybrat si program, který nejlépe odpovídá jejich kariérním ambicím, a to buď na adrese:

 • škola managementu Louvain v Belgii,
 • Aalto University School of Business ve Finsku,
 • varšavskou ekonomickou školu v Polsku nebo. \ t
 • Indický institut managementu Ahmedabádu v Indii.

Struktura programu

Studenti, kteří byli vybráni pro Double Master in Business Administration, dokončí svůj první rok na univerzitě v Kolíně nad Rýnem a druhý ročník na Aalto University School of Business v Helsinkách, na School of Management v Louvain nebo na Indian Institute of Management v Ahmedabádu (IIMA). Studenti si mohou vybrat jednu z velkých společností nabízených jako součást magisterského studia v oboru Business Administration na Univerzitě v Kolíně nad Rýnem: Corporate Development, Finance, Marketing, Řízení dodavatelského řetězce a Účetnictví (Účetnictví je k dispozici pouze pro německy mluvící studenty). .

 • ... s jednou specializací na Aalto University School of Business (např. účetnictví, podnikání, finance, informace a řízení služeb, management a mezinárodní obchod, marketing, strategie) nebo
 • ... profesionální zaměření na magisterský obor managementu na Louvain School of Management (Finance, strategie, marketing nebo lidské zdroje) nebo
 • ... jedna specializace na Vysoké škole ekonomické ve Varšavě (Management nebo mezinárodní obchod) nebo
 • ... jedna specializace na IIMA (ekonomika, finance a účetnictví, komunikace, marketing nebo obchodní politika). Všechny kurzy nabízené IIMA jsou na magisterské nebo PhD úrovni.

Program je k dispozici v angličtině. Je založen na vzájemném uznávání kreditních bodů a zahrnuje společnou magisterskou práci, která je pod dohledem profesorů na obou vysokých školách.

WiSo106

Vstupní požadavky

 • Vynikající bakalářský titul nebo ekvivalent se silnou znalostí v oboru Business Administration a ekonomie (minimálně 78 ECTS celkem, z toho alespoň 48 ECTS v oboru Business Administration a nejméně 18 ECTS v ekonomii). Kromě toho musí mít žadatelé vysokou odbornost v oblasti statistiky a / nebo matematiky
 • Bakalářská závěrečná známka odpovídající alespoň 2,7 (německý klasifikační systém)
 • Angličtina na úrovni C1 (TOEFL iBT s nejméně 92 body; IELTS s nejméně 6,5; Cambridge CAE (A, B nebo C) nebo CPE (A, B nebo C))
 • Výsledek testu GMAT s minimálním skóre 550 bodů

Termín podání žádosti

 • Uzávěrka přihlášek je 15. května 2019
 • Pokud jste získali bakalářský titul mimo Německo, musíte se do 30. dubna 2019 dodatečně přihlásit prostřednictvím uni-assist online i poštou.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy