Keystone logo
© courtesy of University of Cincinnati Online
University of Cincinnati Online

University of Cincinnati Online

University of Cincinnati Online

Úvod

Poskytuje prvotřídní zážitek pro studenty, kteří hledají online flexibilitu

University of Cincinnati Online se věnuje poskytování prvotřídních vzdělávacích zkušeností, které poskytují flexibilitu zaneprázdněným profesionálům, celoživotním studentům a studentům z celého světa.

Všechny programy UC Online jsou vedeny celostátně uznávanou fakultou a kombinují inovace se svobodou intelektuálního dotazu a vytvářejí inkluzivní prostředí přizpůsobené potřebám studentů UC Online.

S každým kurzem získají studenti nástroje, dovednosti a vzdělání, aby mohli dále rozvíjet své dovednosti, rozšiřovat své příležitosti a obohatit své místní komunity.

Vytvořte si akademickou cestu, která vyhovuje vašemu životnímu stylu a cílům.

University of Cincinnati Online poskytuje vysoce kvalitní online akademické programy od předních výzkumných a vysokoškolských institucí v srdci Cincinnati ve státě Ohio. University of Cincinnati byla jednou z prvních institucí nabízejících online kurzy. Inovace ve vzdělávání jsou v popředí toho, co děláme.

Naše flexibilní programy vám umožňují vytvořit akademickou cestu, která odpovídá vašemu životnímu stylu a kariérním cílům.

Online zkušenost s UC

Jsme zde na každém kroku pro studenta a jsme plně integrováni do University of Cincinnati. Usilovně pracujeme na tom, abychom zajistili, že se z potenciálních studentů stanou studenti a nakonec absolventi University of Cincinnati.

Jsme si jisti, že s námi můžete souhlasit, když řekneme, že vzdělání je důležité. Není to však vždy snadno dostupné, zejména pro pracující profesionály.

No, až teď!

Proč UC Online?

Zavázaný k inkluzivitě

Nejvýše hodnocený

Spojte se s fakultou a absolventy

Od prvního dne si University of Cincinnati Online dala za úkol poskytovat prostředí, které je všestranné. Jsme hrdí na to, že můžeme říci, že 27 % naší absolventské populace tvoří vysokoškoláci první generace.

University of Cincinnati Online nabízí studentům rovnováhu mezi excelentním vzděláním a reálnými zkušenostmi. UC je veřejná výzkumná univerzita s více než 45 000 studenty a byla jmenována „Mezi nejvyššími nejlepšími národními univerzitami“ podle US News & World Report.

Připojením se k UC Online se spojíte s národně uznávanými učiteli a zaměstnanci spolu s komunitou studentů a absolventů. Všechny kurzy a osnovy jsou přizpůsobeny tak, aby vám pomohly vybudovat dovednosti, nástroje a zdroje potřebné pro světlou budoucnost, aniž byste se museli vzdát jedné z mnoha dalších důležitých povinností.

Podpora od začátku do ukončení studia

Flexibilita: 100% vaše cesta

Akreditace

Žonglování se školou, kariérou a někdy i rodinou může být obtížné. University of Cincinnati Online poskytuje poradce služeb pro zápis a koordinátory úspěchu studentů, kteří chápou požadavky rušného života. Provedeme vás každým krokem přijímacího procesu, pomůžeme vám s výběrem kurzu, zodpovíme vaše otázky a udržíme vás na vaší cestě k dokončení studia.

Naše kompletně online programy vám umožní získat titul, aniž byste opustili svou současnou práci. Tyto programy, které jsou určeny pro studenty všech věkových kategorií, vám pomohou dokončit studium, rozšířit titul vašeho spolupracovníka nebo získat bakalářský titul, o kterém jste léta mluvili.

UC Online a všechny regionální kampusy jsou akreditovány komisí pro vyšší vzdělávání.

Online učení umožňuje flexibilitu a pohodlí pro studenty, kteří se snaží vyvážit život a zároveň získat titul. Pokud jste někdo, kdo je motivovaný a schopný pracovat samostatně, mohou být pro vás online kurzy tím pravým! S online učením se připojujete ke komunitě online a potkáváte lidi virtuálně.

171998_uc14.JPG

Žebříčky

University of Cincinnati Online Nabízí studentům rovnováhu mezi vynikajícími vzdělávacími výsledky a zkušenostmi ze skutečného světa. UC je veřejná výzkumná univerzita, která byla jmenována „Mezi nejvyšší úroveň nejlepších národních univerzit,“ Podle US News& World Report. University of Cincinnati najdete na mnoha žebříčcích a seznamech. Zjistíte také, že programy UC jsou akreditovány na národní i regionální úrovni.

US News& World Report Žebříčky špičkových programů nabízených na University of Cincinnati Online

University of Cincinnati OnlineProgramy nadále patří mezi nejlepší v národě podle US News Rankings, přední žebříčku místo pro vzdělávání. Níže jsou uvedena všechna ocenění a uznání UC Online pro rok 2020.

 • US News and World Report - 5. místo v nejlepších online magisterských programech v ošetřovatelských programech pro veterány
 • US News and World Report - 14. místo v nejlepších online magisterských v ošetřovatelských programech
 • US News and World Report - 7. místo v nejlepších online magisterských programech trestního soudnictví pro veterány
 • US News and World Report - 12. místo v nejlepších online magisterských programech počítačových informačních technologií
 • US News and World Report - 11. místo v nejlepších online magisterských programech trestního soudnictví
 • US News and World Report - 21. místo v Best Online Master v obchodních programech

Další americké zprávy a světový žebříček

 • 46. v nejlepších online magisterských vzdělávacích programech
 • 50. v nejlepších online magisterských programech v inženýrských programech
 • 51. v nejlepších online programech MBA
 • 75. v nejlepších online bakalářských programech

Další uznání

 • No.1 Online College v Ohiu - Study.com
 • 2. místo Nejlepší online magisterské studium zdravotnické informatiky
 • 11. nejlepší online MHA pro hodnotu podle průvodce online školami
 • 2. místo v Top 25 Online Master's v oblasti daní na inteligenci
 • 3. místo v nejlepších stupních online respirační terapie na collegechoice.net
 • 11. místo v oboru Nejlepší magisterský titul v trestním soudnictví na školách s nejlepší hodnotou
 • 26. v nejlepších online programech MBA na poetsandquants.com
 • 30th v „Nejlepší na částečný úvazek online Masters in Health Administration (MHA).“ Intelligent.com

Obsah/informace o programu jsou stahovány z UoFC

Vlastnosti kampusu

Online rozdíl UC

S University of Cincinnati Online vám poskytujeme nejvyšší úroveň pohodlí, zdrojů a nástrojů k dosažení vašich profesionálních cílů. Všechny naše programy jsou vedeny národně uznávanou fakultou a nabízejí vám stejnou komunitu, jakou poskytuje tradiční zkušenost ve třídě. S možnostmi na plný i částečný úvazek můžete získat titul podle svého plánu. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte více o rozdílech UC Online.

Zkušenosti s programem

Ať už přicházíte na UC Online, abyste získali svůj bakalářský nebo postgraduální titul, budete mít kurzy navržené speciálně pro online studenty a profesory, kteří rádi vyučují. Spolu s koordinátorem studentských úspěchů budete mít akademického poradce, který vám pomůže vytěžit z každého semestru maximum. Pomohou vám vybrat třídy, porozumět online výukovým nástrojům a najít všechny klíčové zdroje. Chceme zajistit, že budete milovat být UC Bearcat stejně jako my!

Online zdroje pro studenty

Studenti zapsaní v University of Cincinnati Online mají přístup k mnoha různým typům zdrojů. Najdete zde vše od knihovních zdrojů po technické požadavky a jak získat technickou podporu. Nejste si jisti online učením? Uvedli jsme několik klíčů k úspěchu. Náš cíl je jednoduchý: Usnadněte vám stát se absolventem University of Cincinnati.

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Cincinnati

   West Daniels Street,57, 45219, Cincinnati

  • Cincinnati

   57 W Daniels St, Cincinnati, OH 45219, United States, 45219, Cincinnati

   Otázky