Keystone logo
University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business Master of Science v účetnictví
University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business

Master of Science v účetnictví

Cincinnati, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 11 159 / per semester *

Na kampusu

* obyvatel Ohia | Nerezident: 15 696,00 $ za semestr

Úvod

Program Master of Science in Accounting University of Cincinnati je navržen tak, aby připravil studenty na úspěch během a po zkoušce CPA. Tento program nabízí možnosti na plný i částečný úvazek, abyste mohli studovat svým tempem.

Náš program MS v účetnictví je speciálně navržen tak, aby pokryl veškerý materiál obvykle testovaný zkouškou CPA. Absolventi programu Lindner MS Accounting jsou kvalifikováni k tomu, aby složili nejen zkoušku CPA ve státě Ohio, ale také testy proctored ve většině ostatních států. Zatímco požadavky na složení zkoušky se v jednotlivých státech liší, mnoho zkoušek pokrývá obsah, který se nevyučuje ve většině vysokoškolských programů.

Proč získat magisterský titul z účetnictví?

Náš magisterský program účetnictví nejen připravuje studenty na CPA, ale také poskytuje potřebné znalosti a dovednosti potřebné pro práci na nejvyšší úrovni v jakékoli oblasti účetnictví. Studenti mohou dokončit program za pouhých devět měsíců s možností denního a kombinovaného programu. Lindner College of Business také nabízí kariérní kouče, kteří vám pomohou s hledáním stáží, a může se pochlubit nejmodernější budovou a oceněnou pověstí.

Domácí absolventi se těší 100% umístění a více než 80 procent přijímá pozici na plný úvazek před promocí. Absolventi UC jsou najímáni uznávanými společnostmi jako Kroger, Fifth Third Bank, Caterpillar, EY a KPMG. Kromě toho má všech pět největších účetních firem v Cincinnati významné zastoupení.

Proč studovat Business Administration-účetnictví?

Master of Science in Business Administration-Accounting Program (MSBA in Accounting) je studijní program, který po přidání k obchodnímu bakalářskému titulu v oboru účetnictví nebo jeho ekvivalentu splňuje požadavky na vzdělání pro složení zkoušky Certified Public Accountant (CPA) ve státě Ohio a 45 dalších státech, District of Columbia, Portoriko a Guam s podobnými požadavky na vzdělání. Program MSBA v účetnictví je určen pro následující typy studentů:

 1. Studenti s bakalářským titulem v oboru účetnictví (30-semestrální absolventské kredity)
 2. Studenti s neúčetními obchodními tituly (54-semestrální absolventské kredity)
 3. Studenti s nepodnikatelským vzděláním (55-semestrální absolventské kredity).
 4. Studenti s nepodnikatelskými tituly (55-semestrální absolventské kredity)

Program MSBA v účetnictví je nabízen ve dvou formátech:

 1. Prezenční program, kde studenti mohou získat 12 až 18 semestrálních kreditů za semestrální práci
 2. Part-time Program, kde studenti absolvují dva kurzy za semestr ve večerních hodinách.

Úspěšní účetní mají vynikající schopnosti kritického myšlení a schopnost analyzovat informace. Mezi další atributy patří:

 • Zkušenosti s řešením problému
 • Schopnost identifikovat a kontrolovat riziko
 • Silné komunikační schopnosti
 • Schopnosti budování týmu

Úspěšní absolventi, kteří vstoupí do účetní oblasti, mohou zvýšit svou prodejnost třemi způsoby:

 • Vysoké známky, protože mnoho účetních zaměstnavatelů hledá celkovou GPA 3,2 nebo vyšší
 • Pracovní zkušenosti formou spolupráce nebo stáží
 • Zkušenosti s vedením v kampusu a/nebo komunitních skupinách

Akreditace

University of Cincinnati a všechny regionální kampusy jsou akreditovány komisí pro vyšší vzdělávání. Carl H. Lindner College of Business je držitelem akreditace AACSB nepřetržitě od roku 1917. Mezinárodní obchodní akreditace AACSB je úspěchem získaným pouze programy nejvyššího kalibru. Instituce, které získají akreditaci, potvrzují svůj závazek ke kvalitě a neustálému zlepšování prostřednictvím přísného a komplexního vzájemného hodnocení. Méně než jedna třetina programů obchodních škol v USA a pouze 15 % programů obchodních škol po celém světě splňuje přísné standardy mezinárodní akreditace AACSB.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky