Keystone logo
University of Central Lancashire - Cyprus

University of Central Lancashire - Cyprus

University of Central Lancashire - Cyprus

Úvod

Nejlepší z obou světů

University of Central Lancashire na Kypru (UCLan Cyprus) se nachází v Larnace a nyní funguje devátým rokem. UCLan Cyprus je první pobočkový kampus University of Central Lancashire a zároveň plně licencovaná univerzita na Kypru. Jedinečný a inovativní model
kyperské a britské univerzitní pedagogické praxe, akreditované Agenturou pro zajišťování kvality Spojeného království a Kyperskou agenturou pro zajišťování kvality a akreditaci ve vysokoškolském vzdělávání (CYQAA).

Postaven na silných vědeckých základech, University of Central Lancashire (UCLan UK), naší mateřské univerzitě, se počítá více než 190 let historie a je považován mezi top 6,5% všech světových univerzit ze strany Centra pro World University Rankings (CWUR) 2020 /21.

UCLan Cyprus funguje pod akademickou záštitou UCLan UK a v návaznosti na nejnovější politické změny odchodu Spojeného království z Evropské unie (BREXIT) je považována za jedinečnou univerzitu, která spojuje Spojené království a Evropu, pokud jde o výzkum, akademické standardy. , studentské zkušenosti a výměna studentů.

Dokončení studia na UCLan Cyprus bude mít za následek dvojitý titul (dva certifikáty) od dvou univerzit, UCLan UK a UCLan Cyprus uznávaných nejen na Kypru a ve Spojeném království, ale také v celé Evropě a mimo ni.

Naše vize

Strategickou vizí UCLan Cyprus je vybudovat přední, moderní univerzitu s globálním dosahem na křižovatce tří kontinentů (Evropa, Asie a Afrika), která bude poskytovat vysokoškolské vzdělání pregraduální a postgraduální. UCLan Cyprus bude univerzitou uznávanou za svůj závazek poskytovat nejlepší studentské univerzitní zkušenosti, vynikající výzkum, inovativní učení a cenné zapojení do průmyslu a komunit na Kypru, ve východním Středomoří, na Středním východě a dále.

Naše mise

  • Podporovat přístup k dokonalosti, což vám umožní rozvíjet svůj potenciál
  • Hodnotit a praktikovat rovnost příležitostí, transparentnost a toleranci
  • Usilujte o dokonalost ve všem, co děláme: lokálně, regionálně i mezinárodně
  • Spolupracujte s podniky, komunitou a dalšími pedagogy

Místa

  • Larnaca

    12 – 14 University Avenue Pyla, Larnaka, Cyprus, 7080, Larnaca

Otázky