Keystone logo
University of Central Florida - College of Business

University of Central Florida - College of Business

University of Central Florida - College of Business

Úvod

University of Central Florida (UCF) College of Business vede náboj do nové generace podnikání a vzdělávání. Založena v roce 1968, UCF College of Business nabízí tituly na bakalářské, magisterské, doktorské a výkonné úrovni, z nichž všechny jsou akreditovány asociací Advance Collegiate Schools of Business International (AACSB) a Jižní asociace vysokých škol a škol (SACS).

Naším cílem je pomoci studentům a fakultám „Dostat se k JEDNOMU“. Pro studenty se snažíme být místem, kde mohou dosáhnout svých akademických cílů, aby byli JEDNÍM, kdo získá práci, zahájí podnikání, provádí prodej, přispívá a mentoruje ostatní. Studenti, kteří absolvují vysokou školu, budou skvělými komunikátory a spolupracovníky, podstupující rizika, osoby s rozhodovací pravomocí založené na datech a řešitelé problémů.

Naše fakulta a zaměstnanci se snaží poskytnout studentům vzdělání a zkušenosti, které potřebují k úspěchu na dnešním trhu. Ať už ve třídě nebo přednášíte v Dean"s Speaker Series, členové fakulty se zabývají nejnovějším výzkumem a vývojem programů. Nabízíme programy, které poskytují praktické, praktické učení a zkušenosti ze skutečného světa. Každý týden vedoucí podnikání a komunity, podnikatele a absolventy najdete v The EXCHANGE, který sdílí své příběhy se studenty a poskytuje jim skutečný pohled na jejich odvětví.

Skutečná kultura zapojení odlišuje vysokou školu od ostatních obchodních škol. Se stovkami akcí, činnosti, programy, dostupné organizace a zdroje, studenti mohou identifikovat svou vášeň, procvičte si jejich hřiště, síť s lídry v oboru, nastartujte kariéru nebo dokonce zahájit podnikání před ukončením studia. Tlačíme naše studenty, aby se dostali ze svých komfortních zón a vyzkoušeli nové věci, komunikovat a spolupracovat s lidmi, kteří se od nich liší, a riskovat.

Místa

Místa
 • Orlando

  12744 Pegasus Dr., 32816, Orlando

  • twitter
  • facebook
  • instagram
  • linkedin
  • youtube

Otázky