Keystone logo
University Of California Merced

University Of California Merced

University Of California Merced

Úvod

University Of California Merced ( UC MERCED ) je nejnovější kampus na Kalifornské univerzitě a první americká výzkumná univerzita 21. století.

The University Of California Merced neustále usiluje o dokonalost při plnění poslání univerzity ve výuce, výzkumu a veřejné službě, což prospívá společnosti tím, že objevuje a přenáší nové znalosti a funguje jako aktivní úložiště organizovaných znalostí. Jako klíčový princip při provádění této mise propaguje a oslavuje rozmanitost všech členů komunity University Of California Merced .

Výzkumná univerzita je komunita vázaná učením, objevováním a angažovaností. Jako první americká výzkumná univerzita zaměřená na studenty postavená v 21. století se silné postgraduální a výzkumné programy University Of California Merced spojily s vysoce kvalitními vysokoškolskými programy. Nové znalosti stále více závisí na vazbách mezi obory a na spolupráci na otázkách, které přesahují tradiční obory. Instituce podporuje a podporuje mezioborové vyšetřování a objevování.

Interdisciplinární praxe ve výzkumu vyživuje vysokoškolské učení a vytváří základ ve spojení způsobů, kterým akademické disciplíny rozumějí a potýkají se s problémy společnosti. University Of California Merced zažívají vzdělávání uvnitř i vně učebny a aplikují to, co se učí prostřednictvím vysokoškoláckého výzkumu, učení služeb a rozvoje vůdčích schopností.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Merced

    Lake Road,5200, 95343, Merced

    Otázky