Keystone logo
University of Bucharest

University of Bucharest

University of Bucharest

Úvod

O nás

University of Bucharest nabízí několik studijních programů na všech úrovních a prostředcích vysokoškolského vzdělávání: existuje 93 bakalářských programů, 208 magisterských programů a 21 doktorských programů. Všechny jsou akreditovány nebo oprávněny. University of Bucharest také magisterský program TIFFIN EMBA.

Diplomy udělované University of Bucharest jsou uznávány ve většině zemí světa. V University of Bucharest probíhají studijní programy ve spolupráci s dalšími prestižními univerzitami v zahraničí. Absolventi těchto programů mohou obdržet diplomy jak University of Bucharest tak z partnerských univerzit.

University of Bucharest je jedním z nejdůležitějších vědeckých výzkumných center celostátně. V rámci univerzity existuje více než 50 výzkumných ústavů, oddělení a center, většina z nich spolupracuje s podobnými vědeckými centry v zahraničí.

V posledních letech se naše instituce podařilo neustále získat první místo v národních soutěžích o fondy výzkumu. Některé subjekty věnované výzkumu byly na evropské úrovni jmenovány statusem excelence. Univerzita má své vlastní výzkumné ředitelství v Sinaia, Brăile, Orşově a dalších pilotních dceřiných společnostech na dalších místech po celé zemi.

University of Bucharest je součástí spolehlivé sítě mezinárodní spolupráce - bylo podepsáno 300 bilaterálních dohod o spolupráci s univerzitami v 52 zemích. Každoročně existuje více než 1000 studentů z University of Bucharest kteří provádějí různé rozvojové nebo zlepšovací aktivity v rámci velkého počtu akademických programů na univerzitách v západní Evropě, Spojených státech, Kanadě, Japonsku apod.

University of Bucharest byla a stále je motorem důležitých reformačních opatření pro rozvoj vysokoškolského vzdělávání, které byly také převzaty jinými vysokými školami v celé zemi nebo které představovaly důvody pro vypracování několika zákonů a národních předpisy.

V roce 2000 získala University of Bucharest diplom excelence, který nabídl ministr národní školství.

V roce 2011 byla University of Bucharest klasifikována ministrem školství, výzkumu, mládeže a tělovýchovy jako první nejmodernější výzkumná a vzdělávací univerzita.

V roce 2014 oslavila University of Bucharest 150 let od svého založení.

V současné době má University of Bucharest téměř 32 000 studentů a přes 1300 profesorů.

Místa

  • Bucharest

    Mihail Kogalniceanu Blvd. no. 36-46, sector 5, 060024, Bucharest

Otázky