Keystone logo
University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford

Úvod

Aby znalost fungovala

Na University of Bradford budete těžit z výuky a výzkumu, který bude využívat technologie pro dobro společnosti, a stanete se jejich součástí.

Naučíte se od akademických a průmyslových odborníků, kteří utvářejí budoucnost svých sektorů v zařízeních světové úrovně. Investovali jsme miliony liber do high-tech vzdělávacích prostředí, jako je naše studio pro zachycení pohybu a nová zařízení School of Management.

Během svého pobytu u nás se můžete stát tou nejlepší verzí sebe sama. Univerzita je místem, kde můžete rozšířit svou mysl a získat celoživotní přátele; kde můžete růst, učit se, prožívat. Kam můžete patřit a kde vás podporujeme na každém kroku.

Kurzy

Nabízíme více než 100 vysokoškolských programů a více než 200 postgraduálních vyučovaných, výzkumných a CPD kurzů. Ty jsou dodávány napříč našimi čtyřmi fakultami:

 • Humanitní vědy
 • Zdravotní studie
 • Management, právo a sociální vědy
 • Inženýrství a informatika

Mnoho našich kurzů je navrženo se vstupem odborníků z oboru a partnerů a některé mají akreditaci nebo schválení od profesionálních, statutárních nebo regulačních orgánů, což znamená, že budete rozvíjet dovednosti, kterých si zaměstnavatelé velmi cení.

129527_engineering-student.jpg

Dozvíte se od akademických a průmyslových odborníků, kteří utvářejí budoucnost svých sektorů. Budete studovat v zařízeních světové třídy-investovali jsme miliony liber do high-tech vzdělávacích prostředí, jako je naše studio pro zachycení pohybu a Digital Health Enterprise Zone.

Náš kampus

V City Campus najdete vše, co potřebujete, ať už studujete, relaxujete nebo se potkáváte. Má takovou komunitní atmosféru, jakou jinde nenajdete. Je to přátelské a příjemné místo, kde se dějí velké věci.

City Campus je centrem studentských aktivit. Sídlí zde Student Central-základna pro University of Bradford a 24hodinovou knihovnu. Unikátní tělocvična nabízí nově modernizovaná sportovní zařízení a naše studentská vesnička The Green se nachází přímo v srdci kampusu.

Neobvykle pro kampus v centru města máme také spoustu zeleně. V teplejších měsících se nebudete snažit najít někde v klidu venku, abyste mohli studovat, relaxovat nebo sportovat.

129528_university-of-bradford-campus-external.jpg

Univerzita roku pro sociální začleňování

University of Bradford je jednou z nejrozmanitějších britských univerzit. The Times Good University Guide 2020 nás označil za Univerzitu roku pro sociální začleňování „jako uznání našeho zasvěcení úspěchu lidí bez ohledu na jejich původ, identitu, přesvědčení a výzvy.

129529_bradford-univerzita-roku-pro-sociální-začlenění-2020.jpg

Vidíme jednotlivce a jejich potenciál, tvrdě pracujeme na odstraňování překážek jejich úspěchu a zajišťujeme, aby naši studenti pochopili, že jsou schopni jít vpřed a prostřednictvím svých zkušeností a vzdělání dělat pozitivní změny pro celou naši budoucnost.

Výzkum

University of Bradford má více než 50 let zkušeností s výzkumem a je zařazen mezi 50 nejlepších v Británii (REF 2014) z hlediska kvality výzkumu. Tři čtvrtiny našeho výzkumu jsou klasifikovány jako přední na světě nebo mezinárodně vynikající.

Na našich čtyřech fakultách nabízíme různé možnosti postgraduálního výzkumu.

Vlastnosti kampusu

Na City Campus najdete vše, co potřebujete, ať už studujete, relaxaci nebo socializaci. Má takovou komunitní atmosféru, kterou nikde jinde nenajdete. Je to přátelské, příjemné místo, kde se dějí skvělé věci.

City Campus je centrem studentské aktivity. Je domovem Student Central - základny University of Bradford studentské unie a 24hodinové knihovny. Unikátní tělocvična nabízí nově vylepšená sportovní zařízení, a naše studentská ubytovací vesnice The Green se nachází přímo v srdci kampusu.

Neobvykle pro kampus v centru města, máme také spoustu zeleně. Nebudete se snažit najít někde klidné venku ke studiu, relaxovat nebo sportovat během teplejších měsíců.

  Žebříčky

  Univerzita roku pro sociální začleňování

  University of Bradford Je jednou z nejrozmanitějších univerzit ve Velké Británii. Průvodce Times Good University Guide 2020 nás jmenoval University of the Year for Social Inclusion" jako uznání naší oddanosti úspěchu lidí bez ohledu na jejich pozadí, identitu, přesvědčení a výzvy.

  Místa

  Místa
  • Bradford

   Richmond Rd, BD7 1DP, Bradford

   • facebook
   • twitter
   • linkedin
   • youtube
   • instagram

  Otázky