Keystone logo
University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

Úvod

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah byla poprvé založena v roce 2008 a je licencována vládou Ras Al Khaimah. Nabízíme vysokoškolské a postgraduální studijní programy v několika oborech.

Akademické centrum se specializuje na oblasti jako; Účetnictví, stavebnictví, strojírenství, elektrotechnika a elektronika, obchodní management, právo, psychologie a výpočetní technika. Studenti z různých akademických prostředí a úrovní se mohou připojit k Akademickému centru University of Bolton jako prostředek k získání bakalářských a postgraduálních titulů. Akademické centrum se nachází v účelovém zařízení, které je jen součástí našeho závazku nabízet studentům co nejlepší zážitek. Všechny akademické programy jsou umístěny společně v tomto kampusu vedle nadačních programů, které nabízíme jako schválenou vstupní cestu na programy University of Bolton.

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah je první institucí, která hledá a zajišťuje provozní licenci od RAK EZ, která má nově zavedený licenční režim včetně komplexního procesu zajišťování kvality, který nyní musí fungovat všechny akademické instituce v emirátu. v souladu s. Společnost WINC byla hrdě první institucí, které byla udělena tato licence.

Akademické centrum funguje v areálu o rozloze 42 000 čtverečních stop, ve kterém jsou učebny, přednáškové sály, kancelářské prostory, knihovna a inženýrské a výpočetní laboratoře. Kromě toho mají naši studenti přístup k různým vzdělávacím a mimoškolním zařízením v kampusu prostřednictvím dlouhodobě zavedené a aktivní Studentské rady. K dispozici jsou také studentské rezidence poskytující kvalitní ubytování a služby za rozumnou cenu přímo na místě.

Western International College (WINC) funguje na základě obchodní licence společnosti Western International Corporation, která je nově jmenovaným poskytovatelem akademické infrastruktury pro University of Bolton a její franšízu Academic Center v Ras Al Khaimah. Western International College, Western International Corporation & University of Bolton a Academic Center – Ras Al Khaimah jsou součástí stejné vzdělávací instituce fungující v Ras Al Khaimah od roku 2008.

128487_people-coffee-notes-tea.jpg

University of Bolton, Akademické středisko - Ras Al Khaimah nabízí následující programy:

Vysokoškolské programy

 • BEng (Hons) v strojírenství
 • BEng (Hons) ve stavebnictví
 • BEng (Hons) s pokročilým postavením v elektrotechnice a elektrotechnice
 • BSc (Hons) v řízení podniku
 • BA (Hons) v účetnictví
 • BSc (Hons) v oboru výpočetní techniky
 • BA (Hons) v právu
 • BSc (Hons) v psychologii

Postgraduální programy

 • Master of Business Administration (Executive – pro kandidáty s akreditovaným bakalářským titulem a 3+ letou praxí na úrovni supervize)
 • MBA Top Up (pro uchazeče, kteří mají postgraduální kvalifikaci, ale ne MBA)
 • MSc V Informačních Technologiích
 • MSc v řízení projektů v oblasti stavebnictví

Proč University of Bolton, Akademické centrum RAK?

Cenné školné

Akademické centrum University of Bolton nabízí programy za dotované školné, což je polovina školného v hlavním kampusu Spojeného království, aby místní i zahraniční studenti měli příležitost získat nejlepší britské vzdělání ve Spojených arabských emirátech.

Originální a akreditovaný britský titul

Akademické centrum University of Bolton v RAK nabízí akreditované tituly British Honors z University of Bolton ve Velké Británii. Jedná se o stejné tituly nabízené studentům studujícím v hlavním kampusu UK s přepisy uvádějícími místo studia jako RAK.

Areál zařízení

Zařízení o rozloze 42 000 čtverečních stop obsahuje učebny, přednáškové sály, kancelářské prostory, knihovnu a technické a výpočetní laboratoře. Kromě toho mají studenti také přístup k účelově vybudovanému tělocvičně a fitness centru s aerobním a posilovacím zařízením a venkovní sportovní zařízení zahrnuje basketbalové kurty, tenisové trávníky, fotbalové hřiště a volejbalové kurty. K dispozici jsou také studentské rezidence poskytující kvalitní ubytování a služby oddělené pro dívky a chlapce s 24/7 ostrahou v areálu.

Přeneste možnosti na UK Campus / Study Trips

Všichni studenti, kteří studují na univerzitním akademickém centru, mají možnost přestoupit do hlavního kampusu ve Velké Británii. Studenti mohou také navštívit školní areál na studijní cestě, která se pravidelně koná.

Studentské ubytování

V kampusu je k dispozici samostatné, nejmodernější hostelové zařízení pro dívky a chlapce s 24/7 ostrahou.

Akademická stipendia za zásluhy

Univerzitní akademické centrum nabízí Akademická stipendia za zásluhy v hodnotě 1 milion AED ročně. Tato stipendia jsou udělována na základě studijních výsledků studenta v dané zemi a v Univerzitním centru v RAK.

Stáže a pracovní příležitosti

Univerzitní centrum je sdruženo s více než 200 společnostmi v SAE. Studenti jsou povzbuzováni k tomu, aby během letních semestrů absolvovali stáže a byla jim snadno k dispozici nápověda k zajištění závěrečných stáží.

Zpracování víz

Všichni studenti studující na Univerzitním akademickém centru jsou sponzorováni univerzitou a vyřízení víz je velmi spolehlivé s rychlými časy.

Více než 90 % našich studentů najde výdělečné zaměstnání do tří měsíců od ukončení studia a kampus je dobře obsluhován rozsáhlými vazbami, které udržuje s více než 200 společnostmi, které našim studentům poskytují stáže a příležitosti k umístění.

Místa

 • Ras Al-Khaimah

  Al Hudaiba – Burairat P.O.Box: 16038, , Ras Al-Khaimah

Otázky