Keystone logo
University of Bologna Mistr v mezinárodním managementu
University of Bologna

Mistr v mezinárodním managementu

Bologna, Itálie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Přijímací řízení

Úvod

INFORMACE A AKTUALIZACE COVID-19

Covid 19 – Přečtěte si prosím opatření přijatá University of Bologna , aby bylo možné bezpečně obnovit aktivity.

O programu

MIM je magisterský titul v oboru mezinárodní management nabízený prestižní společností University of Bologna v Itálii.

Je vyučován výhradně v angličtině a plynule propojuje teoretické znalosti v klíčových manažerských oblastech s praktickými aktivitami, projektovým učením a zkušenostmi z reálného světa.

Malé třídy a neustálá interakce v multikulturním prostředí dále přispívají k rozvoji měkkých dovedností a interpersonálních schopností vysoce ceněných v dnešním světě práce.

Struktura kurzu, která kombinuje manažerskou vědu s marketingem, designovým myšlením, digitální transformací a moduly podnikání, je navržena tak, aby získala 360stupňové porozumění obchodnímu světu. Několik praktických aktivit a projektů v reálném světě, prováděných ve spolupráci se společnostmi, mentory a obchodními lídry, dále umožňuje našim studentům rozvíjet nejžádanější měkké dovednosti pro bezproblémový vstup do světa práce.

Za 18 měsíců od promoce je 100 % našich absolventů zaměstnáno a plní své kariérní cíle v různých odvětvích a sektorech, dokonce se připojují k prestižním doktorským programům.

5 důvodů, proč se přihlásit do studijního programu

1. Vysoce rozmanitá fakulta složená z profesorů UNIBO s širokým mezinárodním působením, špičkových zahraničních profesorů i odborníků z oblasti obchodu zajišťuje skvělou kombinaci akademické přísnosti a významu v oboru.

2. Malé třídy pro maximalizaci interakce, usnadnění individuálního koučování a podporu energizujících skupinových diskuzí.

3. Bohaté aktivity a semináře na podporu měkkých dovedností, vedení a komunikace s vysokým dopadem (public Speaking, teambuilding, tvorba životopisu atd.).

4. Stipendia a ceny k odměňování a podpoře akademické excelence, společných úspěchů a také mezinárodních stáží.

5. Mimořádná komunita absolventů rozšířená po celém světě a zastávající klíčové manažerské pozice v některých z nejvíce vzrušujících a inovativních společností na světě.

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

O Škole

Otázky