Keystone logo
University of Bologna Magistr v mezinárodních vztazích a diplomatických záležitostech: Nadnárodní výzvy a globální správa
University of Bologna

Magistr v mezinárodních vztazích a diplomatických záležitostech: Nadnárodní výzvy a globální správa

Forli, Itálie

2 Years

Angličtina, Italština

Plný úvazek

03 Jul 2024

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Přijímací řízení

Úvod

Program studuje mezinárodní rozměr politiky, ekonomiky a společnosti. Nabízí výuku v anglickém jazyce, stáže, zahraniční výměny, stipendia pro diplomové práce v zahraničí, dvojí diplom na Johns Hopkins University a přístup k 'R. Ruffilliho knihovna. Workshopy a semináře obohatí vaše studium a připraví vás na globální kariéru.

Co budete studovat?

Předměty sahají od mezinárodních vztahů po studium politiky, světových dějin, mezinárodního práva, ekonomie a sociologie. Rozsah probraných předmětů poskytuje důležité teoretické a empirické zázemí pro mezinárodní studium současného světa. Návrh je obohacen o program (kurikulum) vedený výhradně v angličtině.

Zkušenosti v zahraničí

Budete se moci zúčastnit kurikulárních stáží v mezinárodních organizacích v Itálii i v zahraničí a také programů Erasmus a Overseas. Tyto zkušenosti umožňují přímý kontakt s mezinárodními koncerny, obohacují vaše porozumění globálním politickým a společenským jevům a poskytují skutečnou výhodu na mezinárodním trhu práce.

Pět důvodů, proč se přihlásit do studijního programu

  1. Dozvíte se více o mezinárodní politice, ekonomice a právu, studiu světových regionů a hlavních mezinárodních bezpečnostních otázkách.
  2. Získáte multidisciplinární dovednosti, které vám umožní analyzovat a řídit problémy související s mezinárodními vztahy a globální společností.
  3. Naučíte se a aplikujete kritickou analýzu a veřejnou komunikaci politických a společenských jevů v globálním světě.
  4. Osvojíte si multidisciplinární dovednosti také v angličtině, které jsou stále více užitečné pro národní i mezinárodní trh práce.
  5. Multiprofesionalita: geopolitický analytik; zahraniční politický novinář; diplomat; úředník v mezinárodních organizacích a nevládních organizacích.

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

O Škole

Otázky