Keystone logo
University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

Úvod

Chcete něco změnit a pomoci utvářet svět, ve kterém žijeme? Jste nadšení pro řešení problémů? Chtěli byste spolupracovat s některými z nejlepších výzkumných pracovníků na světě a poskytovat řešení současných i budoucích globálních problémů?

Pokud ano, University of Birmingham by pro vás mohla být tou správnou volbou pro postgraduální studium. Vysoká škola inženýrských a fyzikálních věd je průkopníkem v oblasti špičkového vzdělávání, výzkumu a vývoje v různých sektorech, jako je strojírenství, průmysl, technologie, energetika, zdravotnictví a mnoho dalších. Studium u nás bude nejen dalším krokem na vaší kariérní cestě, ale umožní vám pomoci udělat svět vyspělejším, odolnějším a udržitelnějším místem.

Proč studovat na univerzitě v Birminghamu?

 • Jsme globální 100 nejlepší univerzitou a jsme v žebříčku 20 nejlepších v několika britských ligových tabulkách
 • Byli jsme jmenováni nejvíce zacílenou univerzitou podle 100 nejlepších absolventů zaměstnavatelů ve Spojeném království (The Graduate Market v roce 2021
 • 87 % našeho výzkumu má globální dopad (REF 2014)
 • Řada absolventů a zaměstnanců UOB se podílela na práci oceněné Nobelovými cenami
 • Studenti mají k dispozici velké množství služeb na podporu zaměstnatelnosti. College a naše Careers Network vám mohou poskytnout praktické rady a dovednosti pro kariérní rozvoj. Máme také vynikající průmyslové vazby s globálními společnostmi, jako jsou Rolls Royce a Jaguar Land Rover, což našim studentům umožňuje získat vhled a zkušenosti v tomto odvětví.
 • Pokud začnete studovat v září 2021, můžete získat stipendium Commonwealth v hodnotě 3 000 GBP nebo stipendium Global Masters v hodnotě 10 000 GBP. Informace a kritéria způsobilosti pro obě ceny jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Vlastnosti kampusu

Univerzita sídlí v tradičním kampusu z „červených cihel“, často volený jako jeden z nejkrásnějších ve Spojeném království, a má živou mezinárodní komunitu studentů z více než 150 různých zemí. Díky kombinaci historické a současné architektury, zelených venkovních ploch a nejmodernějších vzdělávacích zařízení a vybavení je náš kampus v Edgbastonu inspirativním prostředím pro vaše studium.

Město Birmingham

Srdce centra Birminghamu leží jen 7 minut jízdy vlakem od našeho univerzitního vlakového nádraží v kampusu, takže cestování kamkoli jinam v zemi je snadné. Díky pulzující a vzkvétající atmosféře a množství atrakcí a zábavy, které vás zabaví, je ve městě co zažít. Ať už jde o nakupování, sport, nasávání kultury nebo experimentování s jídlem, každý si tu najde to své. Ve skutečnosti naši studenti Birmingham milují natolik, že se 48 % rozhodne v regionu po absolvování zůstat.

  Místa

  • Birmingham

   University of Birmingham Edgbaston Birmingham, B15 2TT, Birmingham

  Otázky