Keystone logo
University of Bayreuth MSc v oblasti kvality a bezpečnosti potravin
University of Bayreuth

MSc v oblasti kvality a bezpečnosti potravin

Bayreuth, Německo

4 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

15 Jun 2023

Oct 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

⚡️ Aktualizace koronaviru (COVID-19)

Dočasně jsme upravili programy ve virtuálních učebnách, aby veškerá plánovaná výuka mohla probíhat online. Programy začnou v listopadu 2020 a v případě potřeby budou vyučovat online a poté se změní na učení na akademické půdě.

Jídlo se zásadně liší od ostatních statků: Skládá se z (částí) organismů, které byly živé nebo stále jsou. Kromě vyšší složitosti jeho složení a variací jeho výchozích materiálů to má za následek větší riziko variability během výroby, přepravy a skladování. Jak dodáme co nejvíce lidem udržitelným způsobem vysoce kvalitní a zdravé potraviny? Touto a podobnými otázkami se budete zabývat v magisterském programu „Kvalita a bezpečnost potravin“.

Oblast výzkumu kvality a bezpečnosti potravin se rychle mění. Světová populace roste a globalizace mění životní styl a diety. Inovace v biochemické analytice, moderní senzorové technologii, inteligentním zpracování dat a metodách šlechtění v současné době otevírají vzrušující nové příležitosti. Současně roste poptávka po udržitelnosti výroby a distribuce potravin a problémy ve složitých výrobních a dodavatelských řetězcích, které mají za následek například „potravinové skandály“, odhalují vysokou míru citlivosti a nejistoty mezi spotřebiteli.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

Vybavení

O Škole

Otázky