Keystone logo
University of Arts Magdalena Abakanowicz in Poznań Master of Arts in Artistic Education
University of Arts Magdalena Abakanowicz in Poznań

Master of Arts in Artistic Education

Poznan, Polsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Oct 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

ARTISTICKÉ VZDĚLÁVÁNÍ (ve výtvarném umění)

Specializace:

Kromě tří malířských a dvou kreslených studií provozovaných mezinárodně uznávanými umělci nabízí fakulta umělecké výchovy pět uměleckých studií, které se v Polsku nemají, ateliér transdisciplinárních projektů a výzkumů, ateliér otevřených interpretací umění, ateliér umění Ve veřejném prostoru, Ateliéru kreativních projektů a aktivit a Studio knižního umění.

Kromě transdisciplinarity studia mezi uměním a jinými obory studia, jako je sociologie nebo biologie, fakulta uměleckého vzdělávání kladla důraz na styk mezi tradičními médii, jako je kresba a malba a jejich současná interpretace a moderní média jako je fotografie a Video, interdisciplinarita. Tyto praktické studie doprovází řada teoretických předmětů zaměřených na teorii umění, uměleckou kritiku, pedagogiku a animaci a propagaci umění, které odráží druhé zaměření naší fakulty: propojení teorie a praxe.

Typy kurzů:

Studenti fakulty uměleckého vzdělávání se mohou specializovat ve dvou směrech: interdisciplinární umění a kulturní vzdělávání nebo kulturní propagace a animace.

Mohou volit libovolné z deseti interdisciplinárních uměleckých studií z naší fakulty a navíc i kurzy z jiných fakult. Aby bylo zajištěno, že studenti získávají široké znalosti a učí se co nejvíce technik, jsou vyzýváni, aby procházeli všemi nabízenými studiami na fakultě uměleckého vzdělávání. Kromě povinných teoretických předmětů, jako je polský jazyk a dějiny umění, studenti umělecké výchovy - v závislosti na specializaci - jsou vyučováni v pedagogice, uměleckém marketingu, umělecké kritice, žurnalistiky a metodologii, která zaručuje rozsáhlé know-how o propagaci Umění vedle jednotlivých uměleckých technik. Dále se studenti účastní týdenních výtvarných workshopů, kde rozvíjejí své dovednosti a intenzivně pracují na jednom projektu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Master of Science pro učitele vizuálních umění - všechny stupně (výtvarné výchovy)
  • Rochester, Spojené státy americké
 • MED Kreativní vzdělávání
  • London, Spojené království
 • MA Learning & Teaching in Creative Industries
  • Brighton, Spojené království
  • Bristol, Spojené království