Keystone logo
University of Alaska Anchorage College of Engineering

University of Alaska Anchorage College of Engineering

University of Alaska Anchorage College of Engineering

Úvod

Na University of Alaska Anchorage můžete pokračovat ve svém snu stát se inženýrem nebo počítačovým vědcem, zatímco žijete v Anchorage - obchodním, průmyslovém, kulturním a rekreačním centru Aljašky. Nachází se v blízkosti všech hlavních aljašských zaměstnavatelů technických talentů, 74% našich studentů hledajících zaměstnání má práci před dokončením studia!

Jako vysokoškolák můžete absolvovat bakalářské tituly v oboru civilní, strojní, elektrotechnické, počítačové systémy, počítačové vědy nebo geomatiky (geodetické a mapovací) a postgraduální tituly v oblasti projektového řízení, strojního nebo stavebního inženýrství. Nabízíme také kolaborativní tituly v chemickém inženýrství (s WSU) a v hornictví a geologickém inženýrství a titul Ph.D. v inženýrství na University of Alaska Fairbanks.

Aljašské ministerstvo práce předpokládá, že stát bude ročně potřebovat 300 nových počítačových a technických odborníků do roku 2022 - 96 nových pozic a 204 na nahrazení důchodců. Vysoká škola inženýrství UAA se zavázala vyrábět špičkové absolventy připravené podnítit rostoucí inženýrskou komunitu státu.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Anchorage

    Providence Drive,3211, 99508, Anchorage

    Otázky