Keystone logo
University of Alaska Anchorage College of Arts and Sciences

University of Alaska Anchorage College of Arts and Sciences

University of Alaska Anchorage College of Arts and Sciences

Úvod

Vysoká škola umění a věd University of Alaska Anchorage je největší akademickou jednotkou na Aljašské univerzitě, která je domovem více než 4 000 studentů a 208 prominentních fakult na plný úvazek a pracuje v čele svých oborů. Nachází se v dechberoucím Anchorage na Aljašce, jsme přední univerzitou v systému University of Alaska.

Studenti, kteří vstoupí na Vysokou školu umění a věd, mají příležitost zažít šíři a hloubku intelektuálního života na UAA. Vysoká škola umění a věd nabízí 23 hlavních studijních oblastí a více než 20 menších koncentrací - od chemie po komunikaci, od divadla a tance po studium na Aljašce.

Učebny, oddělení a laboratoře College of Arts and Sciences se šíří z jednoho konce kampusu UAA na druhý konec. Mnoho z výzkumných laboratoří má pro studenty příležitost získat praktické zkušenosti s předními odborníky.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Anchorage

    Providence Drive,3211, 99508, Anchorage

    Otázky