Keystone logo
University of Alabama at Birmingham School of Dentistry

University of Alabama at Birmingham School of Dentistry

University of Alabama at Birmingham School of Dentistry

Úvod

UAB School of Dentistry, který se nachází v živém a rozsáhlém městském kampusu v srdci předního akademického lékařského centra, spojuje bohatou tradici školy založené v roce 1948 s nejmodernějšími technologiemi a současnými programy a zařízeními.

Škola se skládá ze 7 akademických oddělení a různých vzdělávacích programů, které pokrývají hlavní zubní specializace. Na základě komplexního strategického plánu podporujeme rozmanitost myšlení a přijímáme rozmanitou fakultu, zaměstnance a studentský sbor, kteří obohacují zkušenosti UAB.

Naším cílem je vzdělávat progresivní pracovní sílu v oblasti orálního zdraví a pokrok v oblasti vědy k optimalizaci orálního zdraví v celém našem státě, zemi i ve světě. Nabízíme špičkovou vzdělávací zkušenost, bohaté možnosti celoživotního učení a řadu pomocných programů podporovaných mezinárodně uznávanou fakultou a silnou sítí absolventů a komunitních partnerů. Studenti jsou vystaveni hloubce i šíři klinických zkušeností, zatímco studenti a učitelé se mohou účastnit jak klinického, tak laboratorního výzkumu v oblastech, jako je kraniofaciální vývoj / genetika, věda o biomateriálech, mikrobiologie ústní dutiny, reakce infekce / hostitele, rakovina ústní dutiny a klinické výsledky / věda o provádění. Prostřednictvím našich komplexních klinických operací a silné komunitní spolupráce poskytujeme vysoce kvalitní péči o pacienty obyvatelům Alabamy a okolních oblastí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Birmingham

    7th Avenue South,1919, 35233, Birmingham

    Programy

    Otázky