Keystone logo
University College Dublin

University College Dublin

University College Dublin

Úvod

Existuje tolik důvodů, proč by mezinárodní student Masters chtěl studovat v Irsku a na University College Dublin (UCD).

Irsko je ideální destinací pro mezinárodního studenta, který chce vzdělání na světové úrovni v progresivní, inovativní zemi se slibnými možnostmi kariéry. Je také ideální pro studenty se zájmem o ohromující scenérii, nádherné pobřežní a horské procházky, starobylou kulturu a architekturu.

Absolventi, kteří chtějí zůstat dlouho po dokončení studia a věnovat se kariéře, budou rádi, když vědí, že mohou využít víza na dva roky.

Studium v zahraničí v Irsku

Irsko je velmi bezpečná, přátelská a přívětivá země. V Global Peace Index je Irsko na 3. místě na světě a na 13. místě ve World Happiness Index. Podle zprávy OECD o vzdělávání z roku 2019 mají mladí Irové čtvrtý nejvyšší standard vzdělání na světě.

Bloomberg Innovation Index 2021 zařadil Irsko jako 17. nejinovativnější zemi na světě. Irsko je také domovem pěti z 10 nejlepších společností Forbes; Apple, Google, Alphabet, Amazon a Samsung.

Proč by měl mezinárodní magisterský student studovat na UCD?

Byla založena v roce 1854 a nyní na UCD studuje 38 000 studentů. Přibližně 12 000 studentů magisterského studia.

Prostřednictvím šesti vysokých škol nabízí UCD nejrozmanitější škálu irských absolventských příležitostí. Magisterské programy jsou vedeny akademickými odborníky a nabízejí mezinárodním postgraduálním studentům bezkonkurenční výběr na všech úrovních. Absolventské programy UCD jsou uznávány a oceňovány akademickými institucemi a zaměstnavateli po celém světě. UCD nabízí doktorské programy, vyučované a výzkumné mistry, absolventské diplomy, certifikační programy a vyšší diplomy. Vyučované programy jsou modularizovány, aby usnadnily přístup, pokračující profesní rozvoj a celoživotní učení.

Síť absolventů UCD je vlivná, úspěšná, aktivní a skutečně mezinárodní. Mnozí z 300 000 globální sítě absolventů UCD, kteří žijí ve 184 zemích, zastávají pozice v předních organizacích po celém světě. Jakmile se student zapíše na UCD, má okamžitý přístup k digitální platformě UCD Alumni Network, kde se může spojit s mezinárodními absolventy z celého světa a těžit z jejich rad a postřehů.

Síť kariér UCD nabízí našim studentům magisterského studia světové kariérní služby. Prostřednictvím programu Jumpstart začínají zahraniční studenti s přípravami, než dorazí na akademickou půdu. Mají přístup k přípravě na pohovor, možnostem stáží a kontaktům absolventů.

Statistika

University College Dublin je nejlepší univerzitou pro mezinárodní studenty v Irsku s více než 9 500 studenty z více než 152 zemí studujících na UCD.

Po absolvování UCD se vám otevírá mnoho kariérních příležitostí. Jsme na prvním místě v Irsku, pokud jde o zaměstnatelnost absolventů podle světového žebříčku QS. UCD je číslo 1 již pět po sobě jdoucích let.

  Vlastnosti kampusu

  UCD se nachází na 133 hektarech krásného zeleného parku – jednoho z největších městských kampusů v Evropě. Studenti žijí a studují v moderních budovách světové úrovně obklopených krásným zeleným parkem, divokou přírodou a báječnými zařízeními. Vydejte se na naši 3D prohlídku kampusu a zažijte to na vlastní kůži!

  Některá z předních světových zařízení, z nichž naši studenti těží, zahrnují UCD O'Brien Center for Science, UCD Sutherland School of Law a UCD Lochlan Quinn School of Business.

  Mezinárodní studentský život na UCD

  Na UCD naši studenti těží z jedinečné a prvotřídní zkušenosti prostřednictvím zapojení do klubů, společností a sportů, dobrovolnických příležitostí a vystavení aktivním a nezávislým vzdělávacím strategiím.

  Studenti UCD se nejvíce angažují v Irsku s více než 100 kluby a společnostmi, ve kterých mohou zkoumat nové zájmy a přátelství. Tyto zkušenosti a prostředí našeho kampusu znamenají, že UCD nabízí studentům, kteří chtějí studovat v zahraničí, bezkonkurenční zážitky. Naši studenti si užívají procházky lesem, oblasti biologické rozmanitosti, divoké louky a také vynikající sportovní zařízení, centrum zdraví a fitness a studentské centrum UCD.

   Přijímací řízení

   Žádost o UCD se vždy provádí online – můžete se přihlásit snadno a rychle na našich webových stránkách www.ucd.ie/global/apply

   Mít dotaz? Proč se nepodíváte na naši stránku s nejčastějšími dotazy k aplikacím kliknutím na tlačítko Jak se přihlásit níže?

   Vízové požadavky

   Nějaký, ale ne všichni, studenti budou vyžadovat vstupní vízum do Irska. Všichni studenti mimo EU/EHP musí splňovat irské imigrační požadavky, které se mohou lišit pro každou zemi.

   Podívejte se na web Irish Immigration Service a zjistěte, zda požadujete vízum.

   Stipendia a financování

   Stipendia pro mezinárodní magisterské studenty

   Existuje široká škála stipendií a ocenění pro mezinárodní studenty na UCD. Tato ocenění jsou vysoce ceněna zaměstnavateli a průmyslem a oslavují rozmanité talenty našich studentů. Zahraniční studenti mají k dispozici také řadu stipendií Global Excellence. Jsou soutěžně udělovány na základě akademických zásluh a nabízeny podle země a/nebo disciplíny. Studenti musí mít nabídku, než mohou požádat o stipendium. Platí úplné smluvní podmínky.

   Žebříčky

   UCD se celosvětově řadí mezi 1 % nejlepších vysokoškolských institucí. V žebříčku QS World University Rankings 2023 se UCD umístilo na 181. místě na světě.

   V žebříčku QS World Subject Rankings 2023 byla UCD jmenována mezi nejlepší univerzity na světě se 42 světovými předměty a 4 top 50. Nejlépe si univerzita vedla v Library and Information Management, která se umístila na 23. místě. Správa knihoven a informací byla v letošním roce také nejvýše hodnoceným programem v Irsku. Do první padesátky byly také zařazeny tři další obory na UCD, jmenovitě anglický jazyk a literatura a veterinární věda, oba se umístily na 39. místě. Petroleum Engineering bylo na 40. místě.

   Akreditace

   Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

   Místa

   • Dublin

    University College Dublin, Belfield, , Dublin

    Otázky