Keystone logo
University College Cork

University College Cork

University College Cork

Úvod

Studijní destinace Irsko – bezpečná, přátelská a jediná rodilá anglicky mluvící země v EU.

University College Cork (UCC), která se nachází na jižním pobřeží Irska, se rozkládá na 42 akrech malebného zalesněného pozemku a je jen 10 minut chůze od pulzujícího centra města Cork.

UCC má více než 22 000 studentů z více než 100 zemí. S téměř 4 000 studenty a třetinou našich zaměstnanců ze zámoří je UCC skutečným místem mezinárodního učení.

Zařadil do top 2% univerzit po celém světě, to bylo voleno Sunday Times University of the Year třikrát v posledních deseti letech, a 8. ve světě v prestižním IMPACT. Byli jsme také první univerzitou na světě, která získala zelenou vlajku za šetrnost k životnímu prostředí, a udržitelnost zde bereme velmi vážně!

Pokud jde o kariéru našich studentů, lišíme se od UCC se 100. místem na světě podle náborových pracovníků pro zaměstnatelnost našich absolventů. UCC vede sektor v Irsku v oblasti zaměstnatelnosti absolventů. Přes 90 % všech našich absolventů je v zaměstnání nebo dále studuje do devíti měsíců od ukončení studia. Kariérní služby UCC vám umožní urychlit a pokročit ve vaší kariéře prostřednictvím závazku UCC prosazovat zaměstnatelnost. 2letá pracovní víza „stay back“ pro studenty ze zemí mimo EU a úžasné možnosti pracovní stáže pro všechny!

University College Cork nabízí bezkonkurenční šíři a kvalitu pregraduálních a postgraduálních kurzů napříč všemi hlavními obory. Na našich 4 vysokých školách si můžete vybrat z více než 100 bakalářských titulů a více než 200 postgraduálních kurzů:

  • Vysoká škola umění, keltských studií a společenských věd
  • Vysoká škola obchodní a práva
  • College of Science, Engineering & Food Science
  • College of Medicine & Health

Když začnete na UCC, zahájíte svou cestu vzdělávání třetí úrovně na jedné z předních irských univerzit, budete patřit do živé komunity a my vám pomůžeme stát se člověkem a profesionálem, kterým chcete být #BeginBelongBecome .

Naše bakalářské kurzy jsou na úrovni bakalářského studia, některé mají integrovanou magisterskou.

Naše postgraduální komunita je postavena na základech akademické excelence. UCC je prostředí, kde si vytvoříte trvalá profesionální i osobní přátelství, která budou nedílnou součástí vašeho intelektuálního rozvoje a vaší budoucí kariéry. Naše postgraduální kurzy zahrnují magisterské a magisterské studium prostřednictvím výzkumu, strukturované doktorské programy a odborné doktoráty. Naše kurzy jsou nabízeny na plný nebo částečný úvazek. Jsme hrdí na to, že máme jednu z nejvyšších postgraduálních zaměstnanosti v Irsku, kde 95 % absolventů UCC vstupuje do zaměstnání po ukončení studia.

Výzkum

Věděli jste, že UCC je také jednou z předních výzkumných univerzit v Irsku? Ve skutečnosti jsme v Irsku na prvním místě v příjmech z výzkumu z průmyslových zdrojů. Máme více než 70 výzkumných center a ústavů a dosud jsme obdrželi devět ocenění Evropské výzkumné rady (ERC)! Jako mezinárodně konkurenceschopná, globálně zaměřená instituce vedená výzkumem. UCC upřednostňuje výzkum v oblastech, které jsou významné na nejvyšší mezinárodní úrovni. Mezi ně patří výzkum UCC v oblasti potravin a zdraví, fotoniky a perinatální medicíny, který je uznáván jako přední světová. V UCC sídlí několik špičkových irských výzkumných center: Tyndall National Institute (mikrosystémy, fotonika, nanotechnologie) a APC Microbiome Institute (zdraví potravin, funkční potraviny), oba uznávané jako globální lídři. Environmental Research Institute provádí výzkum v oblasti klimatu, udržitelné společnosti a oběhového hospodářství.

Tady v UCC vám umožníme a umožníme vám pozorovat a ptát se, rozlišovat a přemýšlet, analyzovat a jednat, posílit váš potenciál a posílit vaše ambice! Budete mít své vlastní individuální cíle, sny a naděje do budoucnosti a my tu budeme, abychom vám je pomohli dosáhnout.

Objevte UCC - náš domov, váš domov!

Místa

  • Cork

    College Road, , Cork

Otázky