Keystone logo
Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Úvod

UPM

UPM, Přední výzkumný ústav v Malajsii se nachází ve městě Serdang, vedle Malajsie správního hlavního města; Putrajaya. Jako světově proslulé centrum učení a výzkumu, UPM přilákal studenty a pracovníky z celého světa, což z něj dělá dobře respektované globální entita.

Proč si vybrat UPM?

Umístění UPM uprostřed mezi Mezinárodní letiště Kuala Lumpur (KLIA) na jihu a spolkového hlavního města Malajsie Kuala Lumpur na sever, je ideální pro instituce vzdělávání a výzkumu. To umožňuje soukromí a klid příznivé pro intelektuální činnosti, zatímco ve stejnou dobu umístí jej v dojezdové vzdálenosti od městských památek, jako je nakupování, zábavu a stolování.

Když přijedete do Malajsie při hledání poznání, nebo požádat o jedinečný kulturní zážitek, a zvolte Universiti Putra Malajsie (UPM), víte, že jste udělali správnou volbu, pro mnoho dobrých důvodů.

UPM je jednou z předních univerzit v Malajsii a také jeden z pěti předních výzkumných univerzit v zemi. Je prokázanou instituce vyššího vzdělání, obdařený odkazem znalostí, která sahá více než tři čtvrtě století, do roku 1931, kdy to začalo jako skromný zemědělské školy.

Dnes UPM je jednou z největších veřejných vysokých škol Malajsie o celkové studentské populaci přibližně 30.000. To je také mini společenství národů, s více než 3000 zahraničních studentů z více než 60 různých zemí. Přidejte k tomu jedinečnou kulturní rozmanitost malajsijských studentů a UPM není nic menšího než pozoruhodné tavící kotlík kultur.

V UPM, as najdete ve všech částech Malajsie, jsme se naučili akceptovat rozdíly a zjistil, jednotu, harmonii a míru v rozmanitosti.

Naše vize, poslání a cíle

Jako přední instituce učení, široce uznávané pro vedoucí postavení v oblasti výzkumu a inovací, UPM i nadále usilovat o dokonalost. S cílem motivovat celý univerzitní komunitu k dosahování vynikajících výsledků, je zajištěno, že všichni členové, studenti i zaměstnanci sdílejí zodpovědnost musí striktně dodržovat požadavky univerzity vize, poslání a cílů.

VISION

Chcete se stát University of mezinárodním renomé.

MISSION

Aby smysluplné přispěly k vytváření bohatství, budování státu a univerzálního lidského pokroku prostřednictvím průzkumu a šíření znalostí.

CÍLE

 • cíl 1
  Zlepšení kvality a konkurenceschopnosti absolventů
 • cíl 2
  Vytváření hodnoty prostřednictvím silné a udržitelné RDCE
 • cíl 3
  Stimulace průmyslu a Síťové služby Společenství
 • cíl 4
  Posílení UPM jako Centre of Excellence v zemědělství
 • cíl 5
  Zlepšení kvality veřejné správy

Místa

 • Shah Alam

  Jalan Upm 43400 Serdang, , Shah Alam

Otázky