Keystone logo
Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

Úvod

L’Katolická univerzita v Bukavu (UCB) Association, je jedním z předních univerzit, které tvoří Demokratická republika Kongo, Nachází se v hlavním městě provincie Jižní KivuVýchodním regionu země Patrice Lumumba Emery, instituce vysokoškolského vzdělání v oboru soukromého práva byl vytvořen 21. listopadu 1989 dekretem Jeho Excelence Monseigneur Aloys MULINDWA Mutabesha, arcibiskup Bukavu.

Podle Kodexu kanonického práva, ve svých kanovníků 807-814 a apoštolskou konstitucí Ex Corde Ecclesiae, 15 srpna 1990 týkající se katolických vysokých škol a vyšších institutů seUCB září s tréninkem na ohromující sociálních cílů v režimu A Kivu region, Se sítí středních škol, které poskytují to nejlepší z jeho studentů. Legálně, to funguje na základě objednávky č ESURS / CABMIN / 1231-1291 ministra vysokého školství, univerzity a vědecký výzkum; Objednací číslo ESURS / CABMIN / A5 / 175/95 schválené a uznávané diplomy vydané ní; konečná dohoda vyhlášky č 06/106 byl podepsán prezidentem republiky dne 12. června 2006. Katolická univerzita v Bukavu je v současnosti jedním z mála v zemi oprávněna provádět výcvik v postgraduální po vyhlášce ministerstva vysokého školství, univerzity a vědecký výzkum číslo 020 z 02. dubna 2008.

Zákonem jeKatolická univerzita v Bukavu sleduje tyto hlavní cíle:

  • Organizovat univerzitní výuku vědy ve všech jejích formách, aby podporovaly konžské intelektuální rámec a přispět k socio-ekonomický rozvoj země, a to zejména v provincii Jižní Kivu;
  • Provádět vědecký výzkum a zveřejnění vědecké studie jakéhokoliv materiálu;
  • Zřídit národní a mezinárodní vědecké spolupráce s cílem zajistit vědecký vývoj přizpůsobené potřebám a kultuře konžského lidu;
  • Přinést mladým studentům pochopit problémy společnosti, aby se aktivně přispívat k řešení a přinést svou podporu hladkou integraci konžské kultury v světové civilizace;
  • Organizovat vysokoškolské vzdělání v oblasti vědy a techniky a provádět vědecký výzkum a publikování vědeckých studií ve spolupráci s dalšími vzdělávacími a výzkumnými institucemi na místní i mezinárodní úrovni;
  • Přispět k rozvoji provincie a země poskytováním odborných znalostí.
ETK

L’Katolická univerzita v Bukavu organizuje kvalitní vzdělání prostřednictvím svého Fakulta ekonomiky a managementu (Financial Management, venkovského hospodářství, malé a střední podniky) doprava (Veřejné, soukromé a soudní, Economic) lékařství (General, chirurgie a porod, lékařská specializace, pediatrie, chirurgie a gynekologie) zemědělských věd (obilí a pedologií) věda (Computer Science) společenských věd, Fakulta architektury a urbanismu práce od akademického roku 2017-2018.

Tři tisíce čtyřicet šest (3046) studenti jsou zapsáni ve všech cyklů pro akademický rok 2016-2017, který jeden tisíc osm až sto dvacet sedm (1827) mužů a jeden tisíc dvě stě devatenáct (1219) ženy. Akademický personál, rostoucí vědecký průběhu let poskytuje odbornou přípravu na plný úvazek. Administrativní, technické a kvalifikovaný pracovník přispívá k zásadním cílůmuniverzitní, V současné době má zařízení, které se neustále zlepšují při hledání trvalé kvality svých služeb. Výuka probíhá v areálu Bugabona Kalambona Karhale a ve zdech Bukavu Odkaz na General Hospital Provincial Umístění amfiteátru Lékařská fakulta, Kolejových vozidel přizpůsobena pro přepravu zaměstnanců a studentů, generální elektronizace svého systému, otevření výcviku jako každý státní příslušník bez diskriminace cizinců a řízení zaměřené na výsledky, aby byly instituce odkaz v provincii a zemi.

Rámec trénink reaguje na univerzitní provozních podmínek umožňuje studenti lépe rozvíjet teoretické výuky a praktické. Počítač centrum na bezplatnou službu pro studenty a zaměstnance, knihovnu s více než 38.295 svazků, z Provincial General Hospital v Bukavu reference řízenaKatolická univerzita v BukavuCentre of Excellence pro vzdělávání úředníků společně financovaných Světovou bankou a konžskou vládou, obhospodařuje 100 ha Kavumu a 60 ha Mulume-Munene, oblast 80 ha, která se postupně postaven areál Kalambo údajem UBC.

CEGEC (studijní a výcvikové středisko pro prevenci a managementu konfliktů v oblasti afrických Velkých jezer - Právnická fakulta) je CEGEMI (Centrum pro výzkum a odborné znalosti pro správu v těžebním sektoru) se CERDHO (práva výzkumné centrum člověka a mezinárodního humanitárního práva) se CEFOSAR (centrum pro studium a reprodukční zdraví tréninku) se CREBAC (Bioethics Center), CAPPA (středisko podpora zemědělské produkce), LEAD (laboratoř pro ekonomiku aplikovaných na vývoj), MSP-start Unit (management Unit v malých a středních podniků), se ITADES (institut pro léčbu a statistické analýzy dat ) ... jsou výzkumná centra v regionální a mezinárodní rozměr a prostor výzkumu a vzdělávání členka Mezinárodní federace katolických univerzit (IFCU)TheAgence Universitaire de la Frankofonie (AUF)TheSdružení afrických univerzit (AAU), TheAsociace univerzit a institutů katolických představeným Afriky a Madagaskaru (ACUHIAM)TheKatolická univerzita v Bukavu má několik partnerů na místní, regionální a mezinárodní, jako je IITA a CIALCA RUFORUM. Super Lacus Ac Montes splendens seKatolická univerzita v Bukavu svítí za dvacet sedm let více než majestátní Kivu a kopců nad. Hrdí na své ovoce, které je nyní nutné ve všech oblastech, a to jak doma, tak v zahraničí, to pokračuje v jeho pátrání po kvalitní vysokoškolské vzdělání, aby se v prvních řadách.

V pátrání po dokonalosti, to nejlepší teprve přijde!

náš kampus

Katolická univerzita v Bukavu organizovaný jeho učení do čtyř areálů včetně toho Bugabo to Karhale, na Kalambo a to na Provincial General Hospital referenční Bukavu.

Campus Bugabo

Na kopci Bugabo, je nádherné historické budově, která v současné době sídlí kanceláře Centrální správa včetně rektora, prorektora, generálního ředitele a Ústřední knihovny. Ve svém nově zrekonstruované vedlejší části provozuje Centre of Excellence pro vzdělávání úředníků, stejně jako výuky Vystudoval práva a národního hospodářství. Byl za starých časů kaple - St. Therese - a později sídlo koordinaci dotovaných škol jako katolická arcidiecéze se rozhodla přestěhovat se do jeho vytvoření v roce 1989, univerzita může uspořádat tam jeho učení.

ETK

Campus Karhale

Trochu dále up je kampus Karhale na kopci stejného jména. Bývalý Province lékařské laboratoře, stavba se skládá ze dvou pater a přízemí domů Agronomické fakulty a domov pro studenty. Zopakoval Laboratoire Dr André Lurhuma Zirhimw'abago, na památku tohoto statečného doktora a výzkumníka se specializací na chirurgii a při porodu zemřela v červnu 1995; tato stavba zahrnuje učebny, ve výzkumných laboratořích v AF a připojil amfiteátr vítá prváků v biologii a medicíně.

1

Amfiteátr Stanislas Haumont

Zabírá právo zemské General Hospital Bukavu Odkaz je další učení místo. Lékařská fakulta pracuje a využívá HGPRB, běh na Katolické univerzitě v Bukavu, že se použije lekce nemocnice. Profesoři poskytující kurzy na fakultě se také podílejí na správě péče v nemocnici provinčního zájmu.

2

Campus Kalambo

3

Kalambo Na stránkách se skládá z 80 hektarů a představuje budoucnost Katolické univerzitě v Bukavu povolán zcela usadit se v nejbližších dnech. Nachází se asi dvacet kilometrů od města Bukavu, na kopci s výhledem na jezero Kivu, obrovský projekt je v plném proudu. Pokud jde o univerzitní komplex má být postaven již dokončeny dvě hlavní budovy každého bydlení fakultách ekonomie, právo a věd se sídlem tam od akademického roku 2013-2014; domovů pro studenty a agronomie laboratoři ve spolupráci s IITA.

Místa

  • Bukavu

    Bugabo 02, Av. de la Mission, Commune de Kadutu Bukavu RD Congo , , Bukavu

Otázky