Keystone logo
Universitat Politècnica de València (UPV) Magisterský titul v oboru genetického zlepšování zvířat a reprodukční biotechnologie
Universitat Politècnica de València (UPV)

Magisterský titul v oboru genetického zlepšování zvířat a reprodukční biotechnologie

Valencia, Španělsko

2 Years

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 35 / per credit

Na kampusu

Úvod

Budoucí modely chovu hospodářských zvířat musí být založeny na udržitelnosti v rámci konkurenčních výrobních systémů, které respektují dobré životní podmínky zvířat. Genetické zlepšování zvířat nejen přispívá k udržitelnosti produkcí a zvyšuje jejich ziskovost, ale také umožňuje prostřednictvím nových technologií zlepšit jejich efektivitu a přizpůsobit je rozdílné poptávce spotřebitelů. Populační a kvantitativní genetika, molekulární genetika a reprodukční biotechnologie jsou tedy v současnosti základními předměty v rozvoji hospodářských zvířat.

Populační genetika byla zodpovědná za hlavní pokroky v chovech zvířat a populacích používaných při produkci a ke zlepšení stále více přispívá nedávno vyvinutá molekulární genetika. A konečně, reprodukční biotechnologie nabízí nástroje, které zlepšují a usnadňují aplikaci jak kvantitativních, tak molekulárních metod šlechtění.

Program poskytuje solidní školení v těchto základních základních předmětech, na nichž je založeno genetické zlepšování zvířat, a umožňuje získat zkušenosti prostřednictvím kritického přezkoumání současných programů šlechtění a reprodukční biotechnologie prováděných u různých druhů, diskusí s profesionály v tomto odvětví a návštěv technik pro veřejnost. a soukromé instituce zapojené do programů zlepšování.

O Škole

Otázky