Keystone logo
Universitat de Girona

Universitat de Girona

Universitat de Girona

Úvod

Univerzita v Gironě je veřejná instituce, která je integrována do katalánského veřejného univerzitního systému, vyniká ve výuce a výzkumu a podílí se na vývoji a rozvoji společnosti prostřednictvím vytváření, přenosu, šíření a kritiky vědy. , technika, humanitní vědy, společenské vědy a zdraví a umění. Je ekonomickým a kulturním motorem svého okolí a vyjadřuje povolání univerzality a otevřenosti vůči všem tradicím, pokrokům a kulturám světa.

183918_photo-1571260899304-425eee4c7efc.jpg

25 důvodů proč studovat na UdG

UdG vyučuje kvalitu, mezinárodní uznání, stáže ve firmách a možnost studia přímo v centru aktivního, kultivovaného města lidské míry.

 1. Výuka a výzkum. Za 25 let své existence vynikala University of Girona ve výuce a výzkumu v oborech umění a humanitních věd, věd, zdravotnictví, sociálních a právních věd a inženýrství a architektury. Podle klasifikace CyD je to dvanáctá státní univerzita mezi 66.
 2. Multidisciplinární a průřezové vzdělávání. Nabízíme vám multidisciplinární a průřezové školení: 48 stupňů a jedenáct dvou stupňů ve všech oblastech znalostí vás připraví na profesionální budoucnost jako kritický občan s okolním světem, reflexní a pozorný.
 3. Tři městské areály. Areály UdG jsou městské, udržitelné, dostupné a mají globální výhody. Přímo uprostřed Barri Vell, v centru města a v Montilivi, v prostorech integrovaných do zeleného prostředí.
 4. Univerzitní město Budete žít a studovat v univerzitním městě. Girona je kultura a pokrok, je aktivní a dynamická; a je to jedno z deseti nejlepších měst v Evropě na útěk (podle The Guardian, 2016).
 5. Blíž k vám Dostanete osobní pozornost, s malými skupinami, mentorováním a informačním a poradenským centrem speciálně navrženým pro vás.
 6. Školení jazyků a stáží v zahraničí. Pomůžeme vám jít dále: najdete jazykové školení, stáže v zahraničí, kurzy angličtiny a mezinárodní program mobility s více než 400 cílovými univerzitami, ze kterých si můžete vybrat. Jazyková služba se svými kurzy vám pomůže dosáhnout úrovně požadované titulem.
 7. Zapojení do území. UdG je přítomen ve vymezení Girony s výzkumnými středisky, instituty a židlemi. A má centra spojená s vymezením Barcelony.
 8. Jsme mezinárodní Uzavíráme dohody o spolupráci se zahraničními univerzitami za účelem uskutečnění výukových a výzkumných pobytů, od Jižní Ameriky po středomořský kruh, přeshraniční prostor a Čínu.
 9. Podporujeme. Zapojíme se do světa: více než 1 000 studentů UdG se aktivně účastní akcí solidarity s rozvojovými zeměmi a v situacích humanitární krize.
 10. Ekonomický a sociální motor. Vytváříme spojenectví s veřejnými subjekty (radnicemi, radami, okresními radami ...) a soukromými subjekty za účelem posílení znalostí.
 11. Inovace a aplikovaný výzkum. V rámci odvětvového programu kampusu se UdG stává průkopníkem aplikovaných inovací a výzkumu: usnadňuje to vztah mezi společnostmi a institucemi různých socioekonomických sektorů.
 12. Průkopník ve výzkumných projektech. UdG je průkopníkem v získávání výzkumných projektů, jako publikovaného výzkumu a v množství vědeckých publikací.
 13. Mezinárodní uznání výzkumu. Více než sto výzkumných skupin, 24 oddělení, 12 výzkumných ústavů a 31 křesel vytváří mezinárodně uznávaný kvalitní výzkum.
 14. Ředitelství výzkumných ústavů Generalitat. V UdG sídlí čtyři výzkumné ústavy Generalitat.
 15. Vítáme talent. Skvělí myslitelé, tvůrci, vědci a současní vědci dělají pobyty v UdG.
 16. Přenášíme technologii do společnosti. V UdG existují čtyři skupiny TECNIO, odborní agenti v přenosu a schopnost poskytovat technologické inovační služby společnostem v Katalánsku.
 17. Inovativní společnosti a výzkumné skupiny. Vědeckotechnický park má více než sto společností a inovativních výzkumných skupin vedoucích technologický výzkum.
 18. Dokonalost v cestovním ruchu a Erasmus. Máme jedno z nejlepších turistických studií ve Španělsku a provozujeme mezinárodní prestiž Erasmus Mundus.
 19. Jsme odhodláni učit inovace. Realizace problémového učení je jedním z nejvíce revolučních projektů současného vzdělávání a probíhá na UdG.
 20. Dobrá kvalifikace v testech MIR. Kvalitní výuka přináší konkrétní výsledky: známka 86% prvních lékařů UdG v MIR překračuje státní průměr.
 21. Stáže ve společnostech. Připravujeme vás na vaši profesní budoucnost s více než 1 500 stážními smlouvami se společnostmi a institucemi na dokončení akademického vzdělávání a dlouhodobým externím stážním programem na podporu zaměstnatelnosti.
 22. Stipendia a granty. Nabízíme vám více než 7 milionů eur na stipendia a studijní granty.
 23. Kvalitní vybavení a služby. V UdG máte vše, co potřebujete: knihovna s více než 10 000 metrů čtverečních a otevřenou 338 dní v roce, studovny, počítačové místnosti, vyhlídková místnost pro simulaci pokusů ... Jsme první Katalánská univerzita na laboratorních místech pro každých 100 studentů.
 24. Mistři a mezinárodní tituly. Ve svém tréninku můžete pokračovat se širokou nabídkou 44 profesionálních a výzkumných mistrů a 8 mezinárodních dvojitých titulů.
 25. Sport, volný čas a kultura. Přidejte k zážitku z univerzitního požitku ze sportu, spolupráce a úsilí o solidaritu, srdečního rytmu asociacionismu, emocí hradů, divadelní učebny, sboru UdG a mnoha kulturních aktivit: konference, koncerty, výstavy, čtení a starosta Fiesta univerzity v Gironě.

183919_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg

Místa

 • Girona

  Plaza de Sant Domènec, 3 Edificio Les Àligues 17004 Girona, , Girona

Otázky