Keystone logo
Ahmad Dahlan University MISTR ANGLICKÉHO JAZYKOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ
Ahmad Dahlan University

MISTR ANGLICKÉHO JAZYKOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

Yogyakarta, Indonésie

Request duration

Angličtina, Indonéština

Request pace

Request application deadline

Jul 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

S rostoucím rozvojem vědy a techniky se stávají naléhavější potřeby zvládnutí angličtiny Indonésany, zejména intelektuály a intelektuální kandidáty (studenty). To je způsobeno současným stavem nebo pozicí angličtiny ve světě. Angličtina je jedním z nejrozšířenějších jazyků na světě, který se používá jako komunikační jazyk ústní i psaný. V době globalizace je pozice angličtiny posílena, protože jazyk se používá ve všech oblastech, jako jsou:

Věda a technologie, komunikace, politika, ekonomie, obchod, bankovnictví, kultura, umění a film.

Pro indonéské občany je angličtina prvním cizím jazykem, který se studenti a studenti vysokých škol musí naučit a ovládat. Angličtina, která se poprvé vyučuje v 1. ročníku na střední škole, je nyní zavedena dříve na základních školách (SD) od 4. ročníku. Některé rozvinuté školy dokonce začínají svým studentům dávat anglický jazyk, protože jsou v 1. ročníku. ve skutečnosti existuje propast mezi očekáváním indonéských komunit, že se stanou silnějšími v osvojování angličtiny, a dostupností lidských zdrojů, které mimo jiné dokážou myslet strategicky, umět plánovat, řešit problémy a skutečné opatření k vytvoření jakéhokoli mostu k okamžité opravě a zlepšení kvality výuky anglického jazyka v Indonésii.

Vzhledem k důležitosti angličtiny navenek i interně je považováno za nezbytné, aby se Universitas Ahmad Dahlan podílela na přípravě pedagogických pracovníků s magisterským titulem (S-2) ve výuce anglického jazyka, kteří jsou schopni: (1) myslet kriticky a komplexně, ( 2) Provádějte strategické plánování, které zahrnuje: výběr, hodnocení nebo vytváření priorit a předkládání učebních materiálů, (3) řešení problémů, (4) provádění hodnocení a (5) kontextualizace vývoje a potřeb lidí a poptávky na trhu. .

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • MA ve vzdělávání (vedoucí učitele), specializace ESL
    • Campbellsville, Spojené státy americké
  • Online Master of Education in Gramoty and Second Language Studies
    • Online USA
  • Mistr v aplikované lingvistice - výuka angličtiny jako cizího jazyka
    • Barcelona, Španělsko