Keystone logo
Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Úvod

O UVA

UVA

A UVA Byla založena v roce 1971 a prošel v posledních letech výrazným způsobem akademické růstu a dosažených výsledcích v nedávných vrcholů hodnocení Ministerstva školství (MEC). V roce 2012, instituce dosáhl stopu 4 na MEC generálního indexu kurzů (1-5), nejvyšší dosažitelná soukromé vysoké škole v zemi. V současné době zaujímá sedmé místo v žebříčku nejlepších soukromých vysokých škol v zemi, být druhý nejlepší především stát Rio de Janeiro.

Nabízí 40 vysokoškoláka a technologický promoce, pět magisterské tituly a více než 70 sensu pomaturitní kurzy. V roce 2012, povolení bylo uděleno na vytvoření prvního doktorského univerzitě v oboru psychoanalýzy, zdraví a společnost, který měl jeho první třídu v roce 2013.

Se čtyřmi kampusy, tři z nich ve městě Rio de Janeiro - Tijuca, bar a centrum - a čtvrtý v Cabo Frio, v jezer, a zdravotní středisko, univerzita prochází obdobím značných investic do infrastruktury.

UVA nabízí postgraduální vzdálenosti learningových kurzů a dvojí certifikační programy, ve spolupráci s americkými univerzitami. První kurzy jsou ve spojení s University of Texas Arlington (UTA).

Rektor

Arlindo Cardarett Vianna

Dean absolventa

Katia Cristina Černá Hora Steps proděkan postgraduální vzdělávání, výzkumu a rozšíření Maria Beatriz Duarte Balena prorektor pro studijní záležitosti

Místa

  • Belém

    Belém, Brazílie

    Otázky