We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Úvod

O UVA

UVA

A UVA Byla založena v roce 1971 a prošel v posledních letech výrazným způsobem akademické růstu a dosažených výsledcích v nedávných vrcholů hodnocení Ministerstva školství (MEC). V roce 2012, instituce dosáhl stopu 4 na MEC generálního indexu kurzů (1-5), nejvyšší dosažitelná soukromé vysoké škole v zemi. V současné době zaujímá sedmé místo v žebříčku nejlepších soukromých vysokých škol v zemi, být druhý nejlepší především stát Rio de Janeiro.

Nabízí 40 vysokoškoláka a technologický promoce, pět magisterské tituly a více než 70 sensu pomaturitní kurzy. V roce 2012, povolení bylo uděleno na vytvoření prvního doktorského univerzitě v oboru psychoanalýzy, zdraví a společnost, který měl jeho první třídu v roce 2013.

Se čtyřmi kampusy, tři z nich ve městě Rio de Janeiro - Tijuca, bar a centrum - a čtvrtý v Cabo Frio, v jezer, a zdravotní středisko, univerzita prochází obdobím značných investic do infrastruktury.

UVA nabízí postgraduální vzdálenosti learningových kurzů a dvojí certifikační programy, ve spolupráci s americkými univerzitami. První kurzy jsou ve spojení s University of Texas Arlington (UTA).

Rektor

Arlindo Cardarett Vianna

Dean absolventa

Katia Cristina Černá Hora Steps proděkan postgraduální vzdělávání, výzkumu a rozšíření Maria Beatriz Duarte Balena prorektor pro studijní záležitosti

Místa

  • Belém

    Belém, Brazílie

    Otázky