Keystone logo
Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

Úvod

Představení

Univerzita San Francisco (USF), student má tradici pevné instituce na vzdělávacím trhu. Oni jsou více než 39 let zkušeností a 80.000 absolventů. Současná ve městech Bragança Paulista, Campinas (Jednotky Swift a Cambui), Itatiba a São Paulo, které nabízejí více než 30 vysokoškoláka, absolvent 10, včetně tří Masters a doktorských programů.

Univerzita, jehož hlavním pilířem kompletní formace studenta. V tomto smyslu, učitelé pracovat s věnováním pro studenta vyniknout ve své zvolené profesi. Mimo třídu, události jsou nabízeny, kurzy, projekty a programy dosahu, stejně jako veškerou potřebnou podporu pro studenty k účasti na výměně informací a vstoupit na trh práce, mimo jiné příležitosti.

Pro všechny, že je USF je univerzita, která kromě předávání znalostí, podporuje integrální lidský rozvoj, účast na studenta snu stát se kompetentní a zkušený profesionál.

Být Community

USF je součástí vybrané skupiny vysokoškolských institucí Společenství (ICES) v Brazílii, se účastní také brazilské Asociace univerzit Společenství (ABRUC), která sdružuje 66 institucí, představí koncepty 3-5 na valné indexu Banky kurzů ( IGC), Ministerstvo školství (MEC).

ICES se vyznačují vynikající výsledky v oblasti své činnosti a povolání přispět k společnosti. Dalším důležitým rozdílem je, že 100% z prostředků získaných Společenstvím se reinvestují do výhody pro studenty a komunitou, protože oni nesou neziskové aktivity.

Inspirován téma "Vzdělávání pro mír" a přesunul jeho patrona, svatého Františka z Assisi, poslání USF je výroba a šíření znalostí, bratrství a solidarity. Tím, ze dne na den, pojem "Community College" je vykonávána prostřednictvím sociálních projektů a podpůrných operací Společenství a činností, které mají za pilíře výuky, výzkumu a rozšíření.

Absolvent student na USF mají možnost zažít realitu komunity, který kombinuje teorii s praxí.

Poslání

Vyrobíme a šířit znalosti, uvolňovat lidi pro dialog mezi vědou a vírou a podporovat bratrství a solidaritu, přes praxi dobré a následné budování míru.

Pohled

Chcete-li být uznána pro akademické kvality, dynamiky, inovací a úsilí o společnosti, spravedlnost, mír a ekologie.

Místa

  • São Paulo

    São Paulo, Brazílie

Otázky