Keystone logo
Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

Úvod

Universidade Federal de Pernambuco (UFPE) je jednou z nejlepších univerzit v zemi, pokud jde o výuku (vysokoškolské a postgraduální) a vědecký výzkum, podle hodnocení ministerstev školství (MEC) a vědy a výzkumu je nejlepší na severo-severovýchodě. Technologie (MCT).

Hlavní veřejný ochránce práv Universidade Federal de Pernambuco je prostorem pro uvítání a naslouchání projevům (podněty, žádosti, stížnosti, stížnosti, pochvaly) obyvatelstva, které zaručují sociální účast jako výkon občanství. Kromě toho je důležitým odvětvím v kvalifikaci veřejné služby. Analytické zprávy o tématech zpracovávaných v rutině veřejného ochránce práv jsou předkládány sektorům vedení univerzity s cílem inspirovat konstrukci toků, rutin, procesů, které optimalizují život a vztahy na Universidade Federal de Pernambuco .

Ombudsman Universidade Federal de Pernambuco , který byl vytvořen v roce 2012, od poloviny roku 2014 začal působit prostřednictvím systému řízení poptávky s názvem Ouve Universidade Federal de Pernambuco , kanálu, jehož prostřednictvím se projevovaly projevy, as interním řízením univerzity. Tento systém byl ukončen v souladu s normativními pokyny ministerstva transparentnosti a obecné kontroly Unie č. 19 ze dne 12. 3. 2018. Dnes musí být projevy prováděny systémem veřejného ochránce práv federální výkonné pobočky (elektronické a -Ouv) koordinovaný Federálním úřadem ombudsmana (OGU). Je to platforma Fala.BR, která hostí manifesty.

Místa

  • Cidade Universitária

    Avenida Professor Moraes Rego,1235, 50670-901, Cidade Universitária

    Otázky