Keystone logo
Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Úvod

Universidade Estadual Paulista (Unesp) byl vytvořen v roce 1976. To upevnilo projekt spojující vědecké, technologické, ekonomické, kulturní a sociální rozvoj usilují o prosazování demokratických principů a jasně vědoma si svého postavení vládní instituce, vložený a vysoce aktivní v brazilské společnosti. Unesp's akce jsou zaměřeny na téměř každé oblasti experimentálních a teoretických oborů, jako jsou: strojírenství, zdravotnictví, komunikace, humanitních, společenských věd a umění, mezi ostatními.

Interakce Unesp s různými sektory společnosti působí silný vliv na jeho sociální prostředí. Jeho vysoká úroveň kvalifikace lze potvrdit prostřednictvím výrazného počtu bývalých studentů vložených v profesionálním trhu, stejně jako její nejvyšší pozici v brazilských národních řad o všech oblastech, kde je přítomna.

V návaznosti na celosvětový trend a ujistěte se, že být připraven na to, že Unesp je nyní více než kdy jindy, hledá nové hranice překročit, a výzvám čelit tím, že podpisem nové dohody se špičkovými institucemi po celém světě.

Unesp je respektovanou institucí s dokonalými členy, plně akreditované programy a silnou výzkumnou základnu - a ty budou i nadále své priority.

Unesp je jedním z největších a nejvýznamnějších brazilských univerzit, s významnými úspěchy v oblasti výuky, výzkumu a školicích služeb. Unesp je podporován státních prostředků, a spolu s USP (Universidade de São Paulo) a Unicamp (Universidade de Campinas Estadual) Nabízí bezplatné veřejné vysokoškolské vzdělání ve státě Sao Paulo.

Unesp je nejúspěšnější model multicampus univerzity v Brazílii. jako jedinečná vlastnost umožňuje intenzivní a různorodé aktivity v Sao Paulu, nejvíce rozvinutý stát v zemi. jeho vliv lze poznat podle úrovně regionálního rozvoje, kde se nachází jeho areály: jeden ze státního kapitálu a 22 dalších strategicky distribuovány po celém státě.

TECHNICKÉ A Scientifical SPOLUPRÁCE

Podpora agentury a prostředky řízení

Pro rozvoj svých hlavních činností Unesp obdrží finanční pomoc z hlavních výzkumných podporou agentur v zemi, jako je například: FAPESP, CNPq, pláště a FINEP. Tyto zdroje jsou zaručeny na základě dohod, které umožňují členy fakulty a studenti účastnit se výměnných programů, rozvoj akademických projektů a služeb. Tyto smlouvy jsou podepsány s tuzemskými a zahraničními univerzitami, ústavy, sdružení, nadace, radnic, úřadů vlády, ministerstev, federálních a státních orgánů a soukromých společností, přidáním až 300 partnerství, která zvyšuje ročně.

Místa

  • São Paulo

    Rua Quirino de Andrade, 215 01049-010 , , São Paulo

    Programy

    Otázky