Keystone logo
Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Úvod

Proč studovat právo v katolické Porto?

Kurz práva nabízí širokopásmové školení a umožňuje studentům vybrat si z několika profesních profesí.

Vytvoření odlišných možností na konci kurzu zároveň vede studenta k různým specializovaným oborům právní vědy. Kurz motivuje studenta k tomu, aby se učil, dobře promýšlel, tvořil opravdovou právní mysl a ne pouze technické tlumočníky omezené na rigidní znalost práva.

Cílem Právnické fakulty Católica Porto je ve skutečnosti spojit základní teorii s praktickou aplikací práva.

Co nás odděluje

  • Tradice a modernita – Právnická fakulta Católica Porto, věrná své tradici přísnosti a dokonalosti, je silně oddána inovacím a modernosti.
  • Fakulta – Za více než třicet let jsme vytvořili solidní sbor učitelů, mezinárodně vyškolených na prestižních univerzitách v Evropě a Severní Americe.
  • Průřezové vzdělávání – Využitím skutečnosti, že sídlíme v kampusu s jinými školami, můžeme našim studentům zaručit průřezové vzdělání (včetně psychologie, managementu, ekonomie, marketingu, politologie a bioetiky)
  • Mezinárodní zkušenosti – V rámci přístupu „vzdělávat právníky po celém světě“ silně podporujeme a podporujeme mezinárodní mobilitu mezi studenty.
  • Praktické přístupy – S naším závazkem spojovat teorii a praxi se spoléháme na právní odborníky, kteří vyučují praktické záležitosti a na seminářích.

internacionalizace

Católica Porto Law School je institucí národního a mezinárodního renomé. Cílem Právnické fakulty je vybudovat školu, která je otevřená změnám, neustále se snaží pomáhat svým studentům dosáhnout jejich profesních cílů a je odhodlána poskytovat svým učitelům a výzkumným pracovníkům co nejlepší podmínky pro hledání vědecké pravdy.

Katolická právnická škola Porto je pevně odhodlána posilovat internacionalizační aktivity a zároveň rozšiřovat síť mezinárodních partnerství a zvyšovat počet mezinárodních studentů.

Místa

  • Porto

    Rua de Diogo Botelho,1327, 4169-005, Porto

Otázky