Keystone logo
© ©Universidade Católica Portuguesa
Universidade Católica Portuguesa

Universidade Católica Portuguesa

Universidade Católica Portuguesa

Úvod

Universidade Católica Portuguesa (UCP) je referenční institucí v portugalském systému vysokoškolského vzdělávání. S trochou konce 50 let, je to nejlepší univerzita v Portugalsku od Times Higher Education, již druhý rok po sobě. S reputací excelence, výzkum na vysoké úrovni, a silné spojení se společností, UCP je národní instituce, se čtyřmi centry. Integrace 16 fakult, z podnikové ekonomiky, Právo, na zdravotní vědy, Humanitní, nebo teologie, byl více než 37 000 Vysokoškolák, 12 000 Masters, a 700 Doktorské tituly ve více než 170 Programy.

V Braga, UCP je zastoupena Fakulta filozofie a sociálních věd Katolické univerzity v Portugalsku. Zdědil historii a tradici Filozofické fakulty - nejstarší univerzity ve městě Braga, která byla založena v roce 1947, signál staleté přítomnosti Společnosti Ježíšovy ve vysokoškolském vzdělávání - to byla první fakulta portugalské katolické univerzity.

Zakořeněné ve staré tradici moudrosti, ale trvale otevřený otázkám položených modernitou, tato fakulta podporuje univerzitní prostředí, které je kreativní i reflexivní, množné a kritické, vedení své akademické činnosti pro dokonalost ve výuce a výzkumu, ve výcviku svých studentů a ve službě společnosti.

Ve své skutečné konfiguraci nyní fakulta nabízí osm vysokoškolských kurzů: Filozofie, Data věd, Portugalská studia, Sociální služba, Turistické a komunikační vědy a psychologie. Jako postgraduální vzdělávání můžeme zdůraznit magisterské tituly v oblasti managementu cestovního ruchu, ale také v psychologii, Vzdělávací vědy a digitální komunikace, mezi čtrnácti magisterskými tituly a třemi doktorskými kurzy. Se silnou implementací v komunitě nabízejí kurzy několik možností interakce s komunitou, rozvíjet profesionální a osobní dovednosti. Celkově má fakulta 70 učitelů na plný úvazek a 800 studentů.

Místa

  • Braga

    Rua de Camões,60, 4710-362, Braga

Otázky