We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Carrianna Field
Universidad Rey Juan Carlos T

Universidad Rey Juan Carlos T

Universidad Rey Juan Carlos T

Úvod

představení

Naše univerzita byla založena v roce 1996 a je vám k dispozici, poskytuje vám kvalitní školení, prostřednictvím široké a vynikající akademické nabídky a přispívá do popředí znalostí, jehož výsledkem je náš vědecký výzkum mezinárodní projekce.

Přesvědčeni o našem povolání veřejné služby, ať už jste studentem, nebo uvažujete-li o studiu na URJC, nabízíme vám všechny naše možnosti pro váš výcvik. Naše univerzita vám nabízí zaměstnance učitelů, kteří jsou nadšeni z toho nejlepšího školení. Zároveň jsou dynamičtí profesionálové, flexibilní a přizpůsobení novým metodikám výuky. Máte také aktualizované a kvalitní vybavení, laboratoře a mnoho dalších služeb mimo učebny. Studium u krále Juana Carlosa znamená vstoupit do ideálního vzdělávacího prostředí, které vám pomůže dosáhnout vašich osobních i profesionálních cílů v nejzajímavější budoucnosti.

Pro firmy a profesionály máme také širokou a pečlivou nabídku postgraduálního a průběžného vzdělávání. Kromě toho dáváme náš přední výzkum k vašim službám a výzkumu celé společnosti, abychom vyvinuli nové znalosti a pomohli vyřešit problémy, které jsou pro občany opravdu důležité.

Zapojujeme se do kulturní tvorby a jejího šíření, propagace sportu a udržitelného životního stylu. Chceme přispět ke kritickému studiu sociálních problémů a poskytnout inovativní návrhy z oblasti vědy, kultury a umění, díky nimž je náš svět spravedlivějším a pohodlnějším místem.

Přestože jsme se narodili, abychom sloužili lidem madridského společenství, jsme zapojeni se všemi Španěly a občany Evropské unie. A jsme velmi hrdí na zvláštní pouto, které nás spojuje s Latinskou Amerikou. Úzce spolupracujeme s nejlepšími univerzitami na světě.

Ve Společenství v Madridu máme pět areálů: Aranjuez, Alcorcón, Fuenlabrada, Madrid a Móstoles a několik míst v hlavním městě.

128560_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Stupně

Univerzita Rey Juan Carlos nabízí uznávaná vysokoškolská studia v celé Evropské unii ve všech oblastech znalostí: umění a humanitní vědy, právní a sociální vědy, strojírenství a architektura, zdravotnictví a experimentální vědy.

Naše univerzita vítá studenty více než 80 národností. Je to univerzita, kde rozvíjet kritického ducha, trénovat v akademické a profesní oblasti, a také kde obohacovat a růst osobně a kulturně. Studium na URJC nabízí vzdělávací prostředí a jedinečný život v kampusu, který podporuje práci a talent.

Výzkum v URJC

Univerzita Rey Juana Carlose propaguje výzkum zaměřený na ekonomický a sociální rozvoj, propaguje a propaguje výzkumnou činnost a šíření a přenos znalostí a výsledků do společnosti. Propagace ID aktivit je prováděna prostřednictvím spolupráce se společnostmi a institucemi a účastí na národních a mezinárodních výzvách, které umožňují našim výzkumným pracovníkům rozvíjet své výzkumné linie přispívající k vytváření, rozšiřování a šíření znalostí a k Pokrok v oblasti vědy a techniky.

128561_pexels-photo-1438072.jpg

Univerzitní život

Univerzita Rey Juana Carlose zahrnuje do své akademické a výzkumné činnosti řadu programů a akcí sloužících univerzitní komunitě a sociálnímu prostředí. V průběhu kurzu jsou rozvíjeny různé umělecké, kulturní a vzdělávací aktivity, které doplňují univerzitní život a přispívají k rozvoji a integrálnímu vzdělávání našich studentů.

Vazba mezi univerzitou a vysokoškolským vzděláním po celý život je také rozvíjena prostřednictvím programu University of Older. Náš společenský závazek zahrnuje projekty Spolupráce a dobrovolnictví, Udržitelnost a Zdravá univerzita.

Místa

  • Madrid

    Universidad Rey Juan Carlos Calle Tulipán s/n. 28933 Móstoles, Madrid, , Madrid

Otázky