Keystone logo
Universidad Rey Juan Carlos Magisterský titul z obecné psychologie zdraví
Universidad Rey Juan Carlos

Magisterský titul z obecné psychologie zdraví

Alcorcón, Španělsko

1 Years

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 169 / per credit *

Na kampusu

* cena pro nerezidentní studenty mimo komunitu

Úvod

Jaké znalosti získám s tímto mistrem?

Role profese Psychologie v oblasti Zdraví je nezpochybnitelná. V důsledku akademického přeuspořádání univerzitních studií ve Španělsku (RD 1393/2007, RD 861/2010) byly nové tituly v psychologii přiděleny především oboru zdravotnických věd, takže je více zřejmé, jak je intervence psychologie rozhodující pro prevenci, udržení nebo zlepšení různých aspektů zdraví jednotlivců nebo skupin. Patří sem samozřejmě klinické intervence u pacientů, ale i jiné typy neklinických intervencí, včetně propagačních a vzdělávacích aktivit pro individuální i komunitní psychologické zdraví.

Titul kvalifikuje pro profesi psychologa všeobecného zdraví, jak je stanoveno v sedmém dodatečném ustanovení zákona 33/2011 ze dne 4. října o obecném veřejném zdraví a s požadavky studijních plánů stanovených v nařízení ECD/10702013 ze dne 12. června.

Cíle

Navrhovaný magisterský program je v souladu s ustanoveními uvedeného příkazu a kromě širokého modulu Externí praxe a závěrečné diplomové práce se člení do tří modulů:

  • První soubor aktivit zakládá a rozšiřuje znalosti získané v rámci studia psychologie týkající se zdraví a profesních předpokladů psychologie zdraví: přítomnost v různých oblastech, komplexnost bio-psycho-sociálního modelu zdraví obhajovaného hlavní mezinárodní organizace, bioetické základy zdravotnické profese a dokonce i základy pro ustavení a řízení autonomní činnosti.
  • Druhý soubor aktivit rozvíjí potřebné dovednosti pro profesionální rozvoj psychologie v oblasti zdraví, od výzkumu v této oblasti po profesionální praxi v hodnocení a diagnostice, nácvik základních dovedností a intervenci v různých oblastech. z psychologie zdraví.
  • Nakonec je navržen rozsáhlý modul stáží, který umožňuje studentům získat behaviorální a zkušenostní složky nezbytné k plnému získání kvalifikace titulu, a také diplomová práce, která ukazuje efektivní získání obecných kompetencí. spojené s názvem a ty konkrétní související s konkrétním tématem zvoleného díla.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky