Keystone logo
Universidad Politécnica de Puerto Rico (Polytechnic University of Puerto Rico) Mistr stavebního inženýrství
Universidad Politécnica de Puerto Rico (Polytechnic University of Puerto Rico)

Mistr stavebního inženýrství

San Juan, Portoriko

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Zkušenosti a profesionální praxe jsou základními prvky při formování inženýra, ale důkladná znalost základů různých oblastí stavebního inženýrství (CE) a rozvoj silných analytických dovedností založených na nejnovějších znalostech, metodikách, a techniky jsou také nezbytné. Odborná praxe by doplňovala a posilovala studium prostřednictvím aplikací, ale nemůže nahradit zkušenosti získané na akademické úrovni.

Absolventský program CE se snaží podporovat pokročilá studia a výzkum na Polytechnické univerzitě v Portoriku. Kromě toho se snaží zapojit do tohoto procesu postgraduální studenty a vštípit jim intenzivní touhu po znalostech.

Stavební inženýři jsou odpovědní za poskytování světové infrastruktury, která je základem existence moderní společnosti. Tato zařízení mohou být velká a složitá, což vyžaduje, aby stavební inženýři byli široce proškoleni a schopni pracovat s nejnovějšími technologiemi. Cíle magisterského programu ve stavebnictví na PUPR jsou poskytovat komplexní školení v oborech stavebnictví a souvisejících oblastech, nabízet výuku metod nezávislého vyšetřování a podporovat ducha výzkumu. Postgraduální program je mnohem víc než jen pokračování vysokoškolské práce; jeho skutečný duch spočívá ve zkoumání a prosazování touhy přispívat k lidskému poznání. O postgraduálním studiu by tedy měli uvažovat pouze studenti, kteří již ve svých vysokoškolských programech prokázali vysoké intelektuální úspěchy a sílu nezávislého myšlení a výzkumu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy