Keystone logo
Universidad Politécnica de Puerto Rico (Polytechnic University of Puerto Rico)

Universidad Politécnica de Puerto Rico (Polytechnic University of Puerto Rico)

Universidad Politécnica de Puerto Rico (Polytechnic University of Puerto Rico)

Úvod

Polytechnic University of Puerto Rico (PUPR) je soukromá nezisková koedukovaná vysokoškolská instituce založená v září 1966. Hlavní kampus se nachází v San Juan v Portoriku, na oddělení Hato Rey, docela blízko Golden Mílová oblast. Hlavní akademické obory jsou: Inženýrství (sedm programů), Geomatické vědy, Architektura, Počítačové vědy a Business Administration (čtyři hlavní obory). V současné době je to největší soukromá strojírenská škola v Portoriku a jediná v okrese San Juan. Je to také největší soukromá hispánská škola servírování ve Spojených státech a na jejich územích. V letech 2001 a 2003 univerzita otevřela nové kampusy ve městech Miami a Orlando na Floridě.

PUPR nabízí bakalářské tituly v oborech: Chemické inženýrství, Stavební inženýrství, Počítačové inženýrství, Elektrotechnika, Environmentální inženýrství, Průmyslové inženýrství, Strojírenství, Zeměměřičství a mapování a Počítačová věda; Bakalář v oboru Business Administration v oborech: účetnictví, stavební management, všeobecné řízení a marketing. Instituce nabízí také bakaláře architektury. (Nabídka vysokoškolského)

Na úrovni absolventa jsou akademické nabídky: Master of Science (MS) v oboru: Civil Engineering, Computer Engineering, Computer Science, Electrical Engineering, Manufacturing Engineering, and Manufacturing Competencies; Master of Engineering in: Civil Engineering, Electrical Engineering, Computer Engineering and Manufacturing Engineering, Master in: Computer Sciences, Engineering Management, Environmental Management, Landscape Architecture, and Manufacturing Competencies: Master of Business Administration in: Computer Information Systems (E - Commerce & Data Base), General and Interdisciplinary, and International Enterprises. (Nabídka absolventa)

PUPR je plně autorizován Portorickou vzdělávací radou, státní licenční agenturou a akreditován Středoamerickou komisí pro vysokoškolské vzdělávání (MSCHE) v USA. Pět nejstarších inženýrských programů - civilní, průmyslové, elektrické, mechanické a environmentální - je akreditováno podle ABET. V říjnu 2007 vyhodnotil hostující tým ABET pět programů pro opětovnou akreditaci - civilní, průmyslové, elektrické, mechanické a environmentální. Tři další programy předložené k procesu - chemické inženýrství, počítačové inženýrství a zeměměřičství a mapování - byly hodnoceny pro první akreditaci. Všech osm programů bylo akreditováno.

Místa

  • San Juan

    377 Ponce de Leon, 00918, San Juan

    Otázky